Anda di siniJabatan & Unit / Akademik / Jabatan Kejuruteraan Elektrik / Direktori Kakitangan / Direktori Kakitangan JKE

Direktori Kakitangan JKE


Nama Jawatan Emel
(@polipd.edu.my)
Talian
(06-662 2000)
Hjh. Fauziah bt. Zakaria Pensyarah DH54 fauziah 2055
Zainab bt Musri Pensyarah DH52 zainabmusri 1154
Mohd Nazari bin Ahmad Pensyarah DH52 nazari  
Sahul Hamed bin Hj Abdul Wahab Pensyarah DH52 sahul  
Sharifah Noriza bt Syed Ibrahim Pensyarah DH52 (M) noriza 2055
Norhayati bt Affandi Pensyarah DH52 (M) norhayati  
Sulaiman Subari Ketua Jabatan DH48 sulaiman 2005
Latenazuraini bt Saari Ketua Program Kejuruteraan Elektronik Komputer DH44 latenazuraini 2009
Hoo Mow Heng Ketua Program Kejuruteraan Elektronik Komunikasi DH44 hoomowheng 2089
Nur Suhana bt Suhadi Ketua Program Kejuruteraan Elektrik DH44 nursuhana 2092
Lee Moi Fong Pensyarah DH44 leemoifong  
Ong Seng Keong Pensyarah DH44 sengkeong 2043
Rozanita bt Baharudin Pensyarah DH44 rozanita 2043
Azwa bt Hasnan Pensyarah DH44 azwa 2043
Rahayu bt Jonit Pensyarah DH44 rahayu_jonit 2043 / 2039
Shamsiah bt Shaarani Pensyarah DH44 shamsiah 5977
Mohd Zaini b Kemon Pensyarah DH44 zaini 2083
Rabindra a/l Gandhi Thangarajoo Pensyarah DH44 rabindran 5275
Fadzlida bt Shamsudin Pensyarah DH44 fadzlida 2043
Amiza bt Yaman Pensyarah DH44 amiza 2043
Mohd Noralimi b Mohd Ali Pensyarah DH44 noralimi 2043
Munirah bt Md Nujid Pensyarah DH44 munirah 2083
Noremy bt Che Azemi Pensyarah DH44 noremy 2043
Mimi Suhana bt Abd Aziz Pensyarah DH44 mimi 2043
Norashida bt Ismail Pensyarah DH44 norashida 2083
Masnora bt Hj. Sepikun Pensyarah DH44 masnora 2043
Nur Zakiah Hani bt Kamarolzaman Pensyarah DH44 nurzakiah 2043
Ja'far b Suradi Pensyarah DH44 jaafar 2043
Zamri b Zakaria Pensyarah DH44 (M) zzamri 6269
Azrinawati bt Samaon Pensyarah DH44 (M) azrinawati  
Norlie Yuzzana bt Ibrahim Pensyarah DH44 (M) norlie  
Hasnida bt Saari Pensyarah DH42 (M) hasnida  
Mohd Shah Rizan Nizam b Abd. Manap Pensyarah DH42 (M) shahrizan  
Thiruchelve a/p Ramasamy Pensyarah DH41 thiruchelve  
Mostafa b Razali Pensyarah DH41 mostafa 8358
Muhaini bt Muhammad Pensyarah DH41 muhaini 2043
Mohd Izham b Ahmad Pensyarah DH41 izham 2067
Alizawati bt Mat Zim Pensyarah DH41 alizawati 2043
Nursheda bt Zainudin Pensyarah DH41 nursheda 2043
Hasyimah bt Ahmad Pensyarah DH41 hasyimah 2043 
Amy Azeanty bt Aziz Pensyarah DH41 azeanty 2043
Azlina bt Khairi Pensyarah DH41 azlina 2043
Aribah Shakimah bt Ahmad Shakri Pensyarah DH41 aribah 2067
Azilah bt Asri Pensyarah DH41 azilah 2043
Suzeyhareda bt Abd Hamid Pensyarah DH41 suzeyhareda 2043
Karthega a/p Shanmugam Pensyarah DH41 karthega 2043
Elyani bt Abu Bakar Pensyarah DH41 elyani 2043
Fadilah bt Mat Assain @ Hashim Pensyarah DH41 fadilah  
Mohamad Zamri b Muhamad Pensyarah DH41 mzamri 2043
Yuzrina bt Md Yunus Pensyarah DH41 yuzrina 2043
Mirdaa bt Maznor Pensyarah DH41 mirdaa 2043
Rozana bt Abdullah Pensyarah DH41 rozana 2043
Intan Izyan bt Roslan Pensyarah DH41 izyan 2043
Annas b Alamshah Pensyarah DH41 annas 2043
Erni Alina Hanim bt Abd Aziz Pensyarah DH41 erni 2043
Nurfarhanah bt Omar Pensyarah DH41 nurfarhanah 2043
Hairol Samsol b Ithnin Pensyarah DH34 hairol 2071
Nurzaimawani bt Hussin Pensyarah DH34 nurzaimawani 7399
Mohd Yuzi b Abdul Kadir Pensyarah DH34 mohdyuzi 2043
Hamrin b Abu Hasan Pensyarah DH34 (M) hamrin 6269
Azrul Muhairi b Mohd Badri Pensyarah DH34 (M) azrul 2043
Noor Hashima bt Harun Pensyarah DH32 hashima 2043
Mohd Fauzi b Mohd Kamal Pensyarah DH32 mohdfauzi  
Aznusahanu bt Awang Pembantu Makmal C17 aznu 2083
Nurlailatul Ikmaniza bt Jalaludin Pembantu Makmal C17 laila 2067
Nik Zurulhisham b Nik Hassan Juruteknik J17 nik_zurulhisham 2067

 

Hubungi Kami:

Pejabat Am JKE: 06 - 662 2043