Anda di siniJabatan & Unit / Akademik / Jabatan Kejuruteraan Awam / Direktori Kakitangan / Direktori Kakitangan JKA

Direktori Kakitangan JKA


Nama Jawatan Emel
(@polipd.edu.my)
Talian
(06-662 2000)
Hamisah bt Hj. Hafni Pensyarah DH52 hamisah 2042
Noor Hasnida bt Baharudin Pensyarah DH52 (M) noorhasnida  
Dr. Isham Shah b Hassan Pensyarah DH52 (M) isham 2042
Dr. Zulkefle b Ismail  Ketua Jabatan
Pensyarah DH48
zulkefle 2004
Nor Wira b Harun Pensyarah DH48 wira 2042
Hjh. Azlin bt Ismail Effendi Pensyarah DH48 (Cuti Separuh Gaji)  
Roslina bt Muda Pensyarah DH48 RoslinaMuda 2042
Rohani bte Mohd Noor Pensyarah DH48 rohani 2042
Muhammad Iskandar b Abu Thohib Ketua Program Kejuruteraan Awam
Pensyarah DH44
iskandar 8131
Zanariah bt Kasim Ketua Program Senibina
Pensyarah DH44
zanariah 2042
Zainal b Ab. Rahman Pensyarah DH44 zainal 2042
Baharin b Ahmad Pensyarah DH44 (Cuti Belajar)  
Fahrurrazi b Mahyun Pensyarah DH44 fahrurrazi 2042
Noraziela bt Mokhtar Pensyarah DH44 noraziela 2042
Nik Hasnira bt Nik Pa Pensyarah DH44 nikhasnira 2042
Norazizah bt Misduki Pensyarah DH44 norazizah 2042
Dazlyna bt Zainal Pensyarah DH44 dazlyna 2042
Sivanandan a/l Balakrishnan Pensyarah DH44 sivanandan 2042
Nawawi b Abd Jalil Pensyarah DH44 nawawi 2042
Shahrul Kamil b Hj Yunus Pensyarah DH44 shahrulkamil 2042
Mohd Hafiz b Hussin Pensyarah DH44 hafiz 2042
Masksedah bt Kamaludin Pensyarah DH44 masksedah 2042
Suriyani bt Jamirin@Jamirell Pensyarah DH44 (M) suriyani 2042
Nurhuda bt Ismail Pensyarah DH44 (M) nurhuda 2042
Isha Baizura bt Ismail Pensyarah DH44 (M) ishabaizura 2042
Zulzana bt Zulkarnain Pensyarah DH44 (M) zulzana 2042
Roslina bt Abdul Talib Pensyarah DH44 (M) roslina 2042
Mohd Firhan b Anuar Pensyarah DH44 (M) firhan 2042
Amilia Noorlin Binti Md. Jelani Pensyarah DH44 (M) Amilia  
Norzaihasra bt Saaba Pensyarah DH42 norzaihasra 2042
Mohamad Haizal B Ismail Pensyarah DH42 mhaizal 2042
Zaliha bt Senin Pensyarah DH42 zaliha 2042
Siti Rahayu bt Ab Razak Pensyarah DH42 sitirahayu 2042
Nur Rafidah bt Mohamed Pensyarah DH42 nrafidah 2042
Marlya Binti Dahuri Pensyarah DH42 (M) marlya 2042
Herdawati bt Bohari Pensyarah DH42 (M) herdawati 2042
Asiah bt Ariffin Pensyarah DH41 asiah 2042
Norzalina bt Md. Yusop Pensyarah DH41 norzalina 2042
Haslienda bt Mohd Iham @ Sham Pensyarah DH41 haslienda 2042
Ruslinda b Abdullah Pensyarah DH41 ruslinda 2042
Jothy Rany a/p Latchmanan Pensyarah DH41 jothy 2042
Mohd Shafrizal bin Md Hassan Pensyarah DH41 shafrizal 2042
Nor Safizah bt Ponachi Pensyarah DH41 safizah 2042
Nuraini bt Harun Pensyarah DH41 nuraini 2042
Hanizatul Natasha bt Hashim Pensyarah DH41 natasha 2042
Siti Noraain bt Harun Pensyarah DH41 noraain 2042
Muhammad Sadli b Abdllah Pensyarah DH41 sadli 2042
Siti Fatimah Tuzzahrah bt Hj. Abd Latif Pensyarah DH41 tuzzahrah 2042
Norul Fazlina bt Kashim Pensyarah DH41 norul_fazlina 2042
Nur Athirah bt Ibrahim Pensyarah DH41 athirah 2042
Nor Haslinawati bt Mohd Saad Pensyarah DH41    
Rafidah bt Suib Pensyarah DH41 rafidahsuib 2042
Azizah binti Tukiman Pensyarah DH41 azizaht 2042
Nornawar Laili binti Nordin Pensyarah DH41 nornawar 2042
Zarith Sofia binti Abu Zahri Pensyarah DH41 zarith 2042
Osman b Maarof Pensyarah DH34 osman 2042
Asmah bt Jaafar Pensyarah DH34 asmah 2078
Azmi b Abu Bakar Pensyarah DH34 azmi 1427
Noormala bt Ramli Pensyarah DH34 Noormala  
Arifin b Harun Pensyarah DH34 (M) arifin 2042
Mohd Rozaimi b Ibrahim Pensyarah DH34 (M) mrozaimi 2042
Suriyati bt Yunus Pensyarah DH32 suriyati 2042
Aznul Rafizul b Ramli Pensyarah DH32 aznul 2042
Yusra bt Saion Pensyarah DH32 yusra 2042
Norazah bt Mohd Kassim Pensyarah DH32 norazah 2042
Norliza bt Johan Pensyarah DH32 norlizajohan 2042
Zul Rashidi b Hussin Pensyarah DH29 zulrashidi 2042
Siti Nur Yusra bt Yusof Pensyarah DH29 nuryusra 2042
Salimahanim bt Othman Pembantu Makmal C17 salimahanim 2042
Nurlailatul Ikmaniza bt Jalaludin Pembantu Makmal C17 laila  
Norhairi Zainal Abidin Pembantu Am Pejabat N1 norhairi 2042

 

 Hubungi Kami:

                  Pejabat Am JKA: 06 - 662 2042