Anda di siniJabatan & Unit / Akademik / Jabatan Kejuruteraan Mekanikal / Direktori Kakitangan / Direktori Kakitangan JKM

Direktori Kakitangan JKM


Nama Jawatan Emel
(@polipd.edu.my)
Talian
(06-662 2000)
Jamaliah bt M. Salleh Pensyarah DH52 (M) jamaliah_salleh 2006
  Ketua Jabatan
Pensyarah DH48
   
Ahmad Afandi b Abd. Khalil Ketua Program Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan)
Pensyarah DH44
afandi 2044
Abdul Rahim b Ibrahim Ketua Program Mekatronik
Pensyarah DH44
abdulrahim 2044
Khor Seow Loon Ketua Program Kejuruteraan Mekanikal
Pensyarah DH44
seowloon 7141
Azhar b Rostani Ketua Program Kejuruteraan Mekanikal (Automotif)
Pensyarah DH44
azhar 1086
Lim Tian Pau Pensyarah DH44 ltianpau 2044
Mohd Omar b Othman Pensyarah DH44 omar  
Faraziah bt Hassan Pensyarah DH44 faraziah  
Mohd Hamdan b Abdul Razak Pensyarah DH44 mhamdan  
Wong Kee Meng Pensyarah DH44 wkeemeng  
Ramli b Ngatniman Pensyarah DH44 ramli 2063
Zulfaka b Zainal Pensyarah DH44 zulfaka 7277
Khairuhisham b Ramly Pensyarah DH44 khairu 2066
Maya Sofa bt Ismail Pensyarah DH44 mayasofa  
Sharifah Aznee bt Said Ali @ Syed Ali Pensyarah DH44 sharifah_aznee  
Rosliza bt Hasan Pensyarah DH44 rosliza_hasan  
Haspirudin b Basiron Pensyarah DH44 haspirudin  
Norhazlina bt Amon Pensyarah DH44 norhazlina  
Siti Meriam bt Ibrahim Pensyarah DH44 sitimeriam  
Mohd Radzuan Hairi b Mat Din Pensyarah DH44 radzuan  2063
Che Azlina bt Che Norohoseni Pensyarah DH44 cheazlina  
Noorazizi b Mohd Samsuddin Pensyarah DH44 noorazizi 2065
Halimah bt Kamarudin Pensyarah DH44 halimah_k 1396
Sharifah Enne Suhaini bt Syed Mohd Zahari Pensyarah DH44 sharifah_enne  
Nor Hafidzah bt Mohd Husni Pensyarah DH44 norhafidzah  
Hanim b Saif (Saib) Pensyarah DH44 (M) hanim 8249
Siti Ruziati bt Tomin Pensyarah DH44 (M) Ruziati  
Mohd Fitri b Basiran Pensyarah DH44 (M) fitri  
Suhaila bt Mohd Sharif Pensyarah DH44 (M) suhaila  
Maznah bt Iliyas Ahmad Pensyarah DH44 (M) maznah 6825
Khairun Syatirin b Md Salleh Pensyarah DH44 (M) khairun 7179
Amin Fadilah b Ahmad Pensyarah DH44 (M) aminfadilah  
Sufandi b Mohd johan Pensyarah DH44 (M) sufandi  
Tham Sook Chan Pensyarah DH44 (M) sookchan  
Noor Hasanah Tham Shu-Yin Pensyarah DH44 (M) hasanahtham 6096
Rafidah bt Aziz Pensyarah DH42 rafidah 2044
Hasny bt Abdul Jalil Pensyarah DH42 hasny  
Ros Saidatunnaziah bt Md Yusoff Pensyarah DH41 saidatun  
Abd. Ghani b Abd Malek Pensyarah DH41 ghani 8249
Shah Rizal b Zainal Pensyarah DH41 shahrizal 2039
Norliza bt Idris Pensyarah DH41 norliza_idris  
Tan Wei Sin Pensyarah DH41 tweisin 5408
Melor bt Abd Manaf Pensyarah DH41 melor 6096
Mohd Fakuruddin b Abdul Manaf Pensyarah DH41 fakurudin 2064
Mohd Zawawi b Ismail Pensyarah DH41 zawawi 2060
Wan Mohd Ridzuan b Wan Husin Pensyarah DH41 ridzuan 6937
Mustaffa Kamal b Mohamad Pensyarah DH41 mustaffa 2059
Izuan b Dato' Ishak Pensyarah DH41 izuan 6517
Ahmad Hafrizalman b Abdul Hamid Pensyarah DH41 hafrizalman 2064
Nik Faizu b Kundor Pensyarah DH41 faizu 6517
Mutiman b Mat Pensyarah DH41 mutiman 6236
Safiah bt Abdul Razak Pensyarah DH41 safiah 1790
Salina bt Sumali Pensyarah DH41 salina_s 1790
Dinesh Kumar Murugian Pensyarah DH41 dinesh  
Akbar b Othman Pensyarah DH41 akbar 8972
Ragunathan a/l Jayaraman Pensyarah DH41 ragunathan 2062
Nurulhuda bt Khalid Pensyarah DH41 Nurulhuda_Khalid  
Mohd Fikri b Mohd Soffian Pensyarah DH41 fikri 2064
Mohd Nahar b Ahmad Pensyarah DH41 mnahar  
Mohd Firdaus b Kamaruddin Pensyarah DH41 firdaus 2064
Pavithra Malar a/p Sanga Pillai Pensyarah DH41 pavithra  
Ab Hakim bin Ab Halim Pensyarah DH41 hakim  
Raja Noorzihan b Raja Ab Kadir Pensyarah DH41 noorzihan  
Mohamad Tarmizi b Arbain Pensyarah DH41 mizi  
Mohd Izad Affendy bin Mohd Yusof Pensyarah DH41 Izad  
Mohd Firdaus bin Abu Bakar Pensyarah DH41 MohdFirdaus  
Mohd Shahril Fahmi bin Mohd Zaini Pensyarah DH41 shahril 2079
Mohd Zubir bin Amir Pensyarah DH41 zubir  
Nurul Adillah Ariffin binti Muhamad Ariff Pensyarah DH41 Adillah  
Ahmad Nazmi b A.Rahman Pensyarah DH41 nazmi  
Muhamad Asri b Muhamad @ Omar Pensyarah DH34 asri_omar 2060
Mohammad Mokhtar b Padeli Pensyarah DH34 mokhtar 6517
Mohd Fairuz b Mohd Noh Pensyarah DH34 (M) mfairuz 7185
Azizan b Saad Pensyarah DH32 azizan 7277
Noor Assiffa bt Jamaluddin Pensyarah DH32 assiffa  
Abdul Ajib b Mohd Zen Pensyarah DH32 ajib  
Hasrin b Hussin Pensyarah DH32 hasrin 2060
Azmi b Hj Udi Pensyarah DH32 azmi_udi 2065
Salim b Matraji Pensyarah DH29 salim  
Normizam b Halid Pensyarah DH29 mizam  
Muhammad Fairuz Hazmi b Mohammad Amin Pensyarah DH29 fairuz  
Md Faizal b Mohd Barin Pembantu Makmal C17 faizal  
Mohd Ridzuan b Mohd Saperi Pembantu Makmal C17 mridzuan  
Mohd Ridhuan b Othman Juruteknik J17 ridhuan  
Sarudin b Adanan Pembantu Am Pejabat N1 sarudin 2044
       

Hubungi Kami:

          Pejabat Am JKM: 06 - 662 2044