Anda di siniJabatan & Unit / Akademik / Jabatan Perdagangan / Direktori Kakitangan / Direktori Kakitangan JP

Direktori Kakitangan JP


Nama Jawatan Emel
(@polipd.edu.my)
Talian
(06-662 2000)
Fazidah bt Saidan Pensyarah DH52 fazidah 2045
Seen Thien Choong Pensyarah DH52 seenthienchoong 2045
Rohana bt Hassan Basri Pensyarah DH52 rohana 2045
Rosniyati bt Abd. Razak Pensyarah DH52 (M) rosniyati  
Shahariah bt Mohd Salleh Pensyarah DH52 (M) shahariah 2045
Jamilah bt Hussain

Ketua Jabatan (Menjalankan Tugas)
Pensyarah DH48

jamilah 2007
Zuriana bt Mohamed Ketua Program Diploma Perakaunan (DAT)
Pensyarah DH44
zuriana 2045
Shukeri b Mohamad Ros Ketua Program Diploma Pemasaran (DPR)
Pensyarah DH44
shukeri 2045
Jamilah bt Hussain Ketua Program Diploma Sains Kesetiausahaan (DSK)
Pensyarah DH44
jamilah 2045
K. Devaki a/p Kanapathi Pensyarah DH44 devaki 2045
Rahayu bt Hassan Pensyarah DH44 (Cuti Belajar) 2045
Nurulyasmin bt Ju @ Ju Ahmad Pensyarah DH44 nurulyasmin 2045
Adibah bt Mahrazi Pensyarah DH44 adibah 2045
Raja Nazima bt Raja Ahmad Pensyarah DH44 nazima 2045
Juhana bt Simarani Pensyarah DH44 juhana 2045
Zubidah bt Ibrahim Pensyarah DH44 zubidah 2045
Zuraini bt Abdul Hadi Pensyarah DH44 zuraini 2045
Norhayati bt Taman Pensyarah DH44 yati_taman 2045
Damaisari bt Mohd Nawi Pensyarah DH44 damaisari 2045
Nasibah bt Omar Pensyarah DH44 (Cuti Tanpa Gaji)  
Hayati bt Sharudin Pensyarah DH44 hayati 2045
Mohamad Siri b Muslimin Pensyarah DH44 msiri 2045
Amimah bt Talib Pensyarah DH44 amimah 2039
Harziah bt Ahmad Hanif Pensyarah DH44 (Cuti Belajar) 2045
Ku Ahmisuhaiti bt Ku Ahmad Pensyarah DH44 suhaiti 2045
Nor Salmawati bt Abd Karim Pensyarah DH44 salmawati 2045
Mohd Salihin b Jamian Pensyarah DH44 msalihin  
Rasidah bt Kassim Pensyarah DH44 rasidah 2045
Mohd Fouzi b Mustafa Pensyarah DH44 fouzi 2045
Hyrida bt Othman Pensyarah DH44 hyrida 2045
Nurulhuda bt Aziz Pensyarah DH44 nurulhuda 2045
Nor Suhaila bt Tahir Pensyarah DH44 norsuhaila 2045
Noraindah bt Abdullah Fahim Pensyarah DH44 (M) (Cuti Belajar)  
Dayang Dijah bt Awang Weng Pensyarah DH42 dayang 2045
Nor Ariefah Hafidza bt Kadir Pensyarah DH41 norariefah 2045
Borhan b Gaya Pensyarah DH41 borhan 2045
Siti Suhaila bt Jusoh Pensyarah DH41 ssuhaila 2045
Noorji bt Mohd Japar Pensyarah DH41 noorji 2045
Wan Khazani bt Wan Kamarudin Pensyarah DH41 khazani 2045
Nor Afzan bt Ab. Ghani Pensyarah DH41 afzan 2045
Siti Norzana bt Mustaffa Pensyarah DH41 norzana 2045
Shamariza bt Maarof Pensyarah DH41 shamariza 2045
Amirah bt Othman Pensyarah DH41 amirah 2045
Siti Aishah bt Mohd Yaman Pensyarah DH41 sitiaishah 2045
Nur Aishah bt Zainal Abidin Pensyarah DH41 nuraishah 2045
Radziah bt Mohd Dani Pensyarah DH41 radziah 2045
Nur Shahrul Atiqah bt Ishak Pensyarah DH41 nurshahrul 2045
Asmalizawani bt Ibrahim Pensyarah DH41 asmalizawani 2045
Azelawati Binti Che Husain Pensyarah DH41 azelawati.c 2045
Azwina bt Amin Pensyarah DH29 azwina 2045
Siti Nurbaya bt Mat Rofa Pensyarah DH29 nurbaya 2045
Norliza bt Abd. Razak Pembantu Am Pejabat N1 norliza_r 2045

Hubungi kami:

Pejabat Am Jabatan Perdagangan: 06-662 2045