Jabatan Hal Ehwal Pelajar

Jabatan Hal Ehwal Pelajar (JHEP) memainkan peranan penting dalam pengurusan hal ehwal pelajar di Politeknik Port Dickson. JHEP terdiri daripada tiga unit utama iaitu Unit Pengambilan dan Data, Unit Kebajikan dan Disiplin dan Unit Pengantarabangsaan dan Alumni. Jabatan Hal Ehwal Pelajar diterajui oleh seorang Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar dan dibantu oleh beberapa orang pegawai lain.

Jabatan Hal Ehwal Pelajar berfungsi dalam menguruskan pengambilan dan pendaftaran pelajar, simpanan data dan rekod pelajar, kebajikan dan disiplin pelajar. Di samping itu, JHEP membantu pelajar menguruskan permohonan pinjaman dan biasiswa pendidikan. Moto Jabatan Hal Ehwal Pelajar ialah MESRA, CEKAP dan BERKESAN.

VISIMenjadi pusat rujukan kemasukan dan pendaftaran pelajar serta pembangunan modal insan.

MISIMempromosi Politeknik Port Dickson dan menguruskan pendaftaran pelajar serta membangunkan modal insan menjadi modal intelek berketerampilan.

 

BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Muhd Zaki bin Mustapha Ketua Jabatan muhdzaki@polipd.edu.my 6355
2 Siti Balqis binti Abdul Kadir Pegawai Kebajikan dan Disiplin siti_balqis@polipd.edu.my 2012
3 Mohd Nafizi bin Nosri Pegawai Disiplin nafizi@polipd.edu.my 2001
4 Aidil Azhiim bin Shamsuddin Pegawai Pengambilan dan data aidil@polipd.edu.my 2016
5 Nurfarizah binti Ishak Penasihat Majlis Perwakilan Pelajar nurfarizah@polipd.edu.my  
6 Mohd Fitri bin Basiran Pegawai Alumni fitri@polipd.edu.my  
7 Noorhafiz bin Kanafi Pegawai Pengambilan noorhafiz@polipd.edu.my 2001
8 Nur Suzieliana binti Abd Ghani Pegawai Data suzieliana@polipd.edu.my 2011
9 Ahmad Syarifuddin bin Mohamad Nasir Penolong Pegawai Perubatan syarifuddin@polipd.edu.my 2077
10 Nur Bazlina binti Bazin Pegawai Pinjaman dan Biasiswa bazlina@polipd.edu.my 2036
11 Abd Ghafur bin Shahrin Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi) ghafur.poli@1govuc.gov.my 2036
12 Norazlin binti Ujud Pembantu Operasi norazlin@polipd.edu.my 2014
13 Norliza binti Razak Pembantu Operasi norliza@polipd.edu.my 2011

 

No. Faks : 06-662 2027


Laporan Aktiviti Kebajikan 2017 - 2018 - Klik di sini

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.