Jabatan Hal Ehwal Pelajar

 

Jabatan Hal Ehwal Pelajar (JHEP) memainkan peranan penting dalam pengurusan hal ehwal pelajar di Politeknik Port Dickson. JHEP terdiri daripada tiga unit utama iaitu Unit Pengambilan dan Data, Unit Kebajikan dan Disiplin dan Unit Pengesanan Graduan dan Alumni. Jabatan Hal Ehwal Pelajar diterajui oleh seorang Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar dan dibantu oleh beberapa orang pegawai lain.

Jabatan Hal Ehwal Pelajar berfungsi dalam menguruskan pengambilan dan pendaftaran pelajar, simpanan data dan rekod pelajar, kebajikan dan disiplin pelajar. Di samping itu, JHEP membantu pelajar menguruskan permohonan pinjaman dan biasiswa pendidikan. Moto Jabatan Hal Ehwal Pelajar ialah MESRA, CEKAP dan BERKESAN.

VISIMenjadi pusat rujukan kemasukan dan pendaftaran pelajar serta pembangunan modal insan.

MISIMempromosi Politeknik Port Dickson dan menguruskan pendaftaran pelajar serta membangunkan modal insan menjadi modal intelek berketerampilan.

 

Ketua Jabatan : Muhd Zaki Bin Mustapha muhdzaki@polipd.edu.my
Pegawai : Yusnizam bin Yahaya yusnizam@polipd.edu.my
  : Mohd Nafizi bin Nosri Nafizi@polipd.edu.my
  : Aidil Azhiim bin Shamsuddin aidil@polipd.edu.my
  : Mohd Fitri bin Basiran fitri@polipd.edu.my
  : Noorhafiz bin Kanafi noorhafiz@polipd.edu.my
  : Norliza bt Den norliza_den@polipd.edu.my
  : Nirmala a/p Arumugam nirmala@polipd.edu.my
Penolong Pegawai Perubatan : Ahmad Syarifuddin bin Mohamad Nasir Syarifuddin@polipd.edu.my
Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi) : Nur Bazlina binti Bazin Bazlina@polipd.edu.my
  : Abd Ghafur b Shahrin ghafur.poli@1govuc.gov.my
Pembantu Operasi : Norazlin binti Ujud Norazlin@polipd.edu.my
  : Suriati bt Ahmad suriati_ahmad@polipd.edu.my

No Telefon : 06-662 2000 / 6355 / 2012 / 2016 / 2001 / 2036 / 2011 / 2014

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.