Jabatan Kejuruteraan Awam

Program yang di tawarkan oleh Jabatan Kejuruteraan Awam :
Ijazah Sarjana Muda Sains Perumahan, Bangunan & Perancangan (Kepujian) (Senibina) ** Program kerjasama pintar USM dan Politeknik Port Dickson
Diploma Kejuruteraan Awam - DKA
Diploma Kejuruteraan Senibina - DSB
 
 
 
Ketua Jabatan
Zainal Bin Ab. Rahman
Emelzainal@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kejuruteraan Awam
Muhammad Iskandar bin Abu Thohib
Emeliskandar@polipd.edu.my
 
Ketua Program Senibina
Ruslinda Binti Abdullah
Emel: ruslinda@polipd.edu.my
 
Nama Pensyarah Emel
Dr. Zuraidah binti Ahmad    zuraidahahmad@polipd.edu.my
Halimah binti Mat Desa halimahmd@polipd.edu.my
Dr. Isham Shah bin Hassan  isham@polipd.edu.my
Hamisah binti Hafni hamisah@polipd.edu.my
Noor Hasnida binti Baharudin noorhasnida@polipd.edu.my     
Roslina binti Muda roslina_muda@polipd.edu.my
Norsilan Binti Wahiduddin     norsilan@polipd.edu.my
Dr. Zulkefle Bin Ismail zulkefle@polipd.edu.my
Nor Wira Bin Harun norwira@polipd.edu.my
Baharin Bin Ahmad baharin@polipd.edu.my
Dr. Noor Hayati Binti Ismail noorhayati@polipd.edu.my
Ruslawati Binti Abdul Wahab ruslawati@polipd.edu.my
Reduan bin Mahat reduan@polipd.edu.my
Fahrurrazi bin Mahyun fahrurrazi@polipd.edu.my
Nik Hasnira Binti Nik Pa nikhasnira@polipd.edu.my
Norazizah binti Misduki    norazizah@polipd.edu.my
Noorziawati Binti Mohd Sahap nziawati@polipd.edu.my
Shahrul Kamil bin Hj Yunus shahrulkamil@polipd.edu.my
Mohd Hafiz bin Hussin hafiz@polipd.edu.my        
Masksedah Binti Kamaludin masksedah@polipd.edu.my 
Isma Zaida binti Din ismazaida@polipd.edu.my
Amran bin Hj Asan AmranAsan@polipd.edu.my
Asuralyzah binti Salleh Asuralyzah@polipd.edu.my
Noraziela binti Mokhtar noraziela@polipd.edu.my
Dazlyna binti Zainal Abidin dazlyna@polipd.edu.my
Nawawi bin Abd Jalil     nawawi@polipd.edu.my
Isha Baizura binti Ismail ishabaizura@polipd.edu.my
Zulzana binti Zulkarnain zulzana@polipd.edu.my
Mohd Firhan bin Anuar firhan@polipd.edu.my
Siti Amirah Binti Mohtaram sitiamirah@polipd.edu.my
Amilia Noorlin Binti Md. Jelani amilia@polipd.edu.my  
Norzalina binti Md. Yusop               norzalina@polipd.edu.my                        
Siti Balqis Binti Abdul Kadir siti_balqis@polipd.edu.my
Fahanim Binti Abdul Rashid fahanim@polipd.edu.my
Sivanandan A/L Balakrishnan sivanandan@polipd.edu.my
Nor Haslinawati binti Mohd Saad haslinawati@polipd.edu.my
Zaliha binti Senin zaliha@polipd.edu.my
Nur Rafidah binti Mohamed rafidah@polipd.edu.my
Nuraini binti Harun nuraini@polipd.edu.my
Wan Asrul Asmi Bin Wan Ishak w.asrul@polipd.edu.my
Muhammad Sadli bin Abdllah sadli@polipd.edu.my 
Nor Safizah binti Ponachi safizah@polipd.edu.my
Norzaihasra binti Saaba norzaihasra@polipd.edu.my 
Mohamad Haizal bin Ismail mhaizal@polipd.edu.my
Siti Rahayu binti Ab Razak sitirahayu@polipd.edu.my
Azween Irma Binti Zainal azween@polipd.edu.my
Herdawati binti Bohari       herdawati@polipd.edu.my
Norliza binti Johan norlizajohan@polipd.edu.my
Siti Nur Yusra binti Yusof nuryusra@polipd.edu.my
Haslienda binti Mohd Iham (Sham) haslienda@polipd.edu.my
Jothy Rany a/p Latchmanan jothy@polipd.edu.my
Amran bin Ab.Ghani amran@polipd.edu.my
Hanizatul Natasha binti Hashim natasha@polipd.edu.my
Siti Noraain binti Harun sitinoraain@polipd.edu.my
Rafidah binti Suib rafidahsuib@polipd.edu.my
Nordiana Binti Mohd Nordin ndiana@polipd.edu.my
Nornawar Laili binti Nordin nornawar@polipd.edu.my
Zarith Sofia binti Abu Zahri zarith@polipd.edu.my      
Nur Hidayah binti Rosman hidayah@polipd.edu.my
Fakhriah binti Muhsin fakhriah@polipd.edu.my
Asmah binti Jaafar asmah@polipd.edu.my  
Azmi bin Abu Bakar azmi@polipd.edu.my        
Noormala bte Ramli noormala@polipd.edu.my
Arifin bin Harun arifin@polipd.edu.my
Mohd Rozaimi bin Ibrahim mrozaimi@polipd.edu.my
Aznul Rafizul bin Ramli Aznul@polipd.edu.my
Yusra binti Saion Yusra@polipd.edu.my
Zul Rashidi bin Hussin Zulrashidi@polipd.edu.my
 

No Telefon : 06-662 2000 / 2111 / 2042        

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.