Jabatan Kejuruteraan Awam

Program yang ditawarkan oleh Jabatan Kejuruteraan Awam:
 
Ijazah Sarjana Muda Sains Perumahan, Bangunan & Perancangan (Kepujian) (Senibina) ** Program kerjasama pintar USM dan Politeknik Port Dickson
Diploma Kejuruteraan Awam - DKA
Diploma Kejuruteraan Senibina - DSB
 
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Zainal bin Ab. Rahman Ketua Jabatan zainal@polipd.edu.my 2004
2 Azizah binti Tukiman Ketua Program Kejuruteraan Awam azizaht@polipd.edu.my 8131
3 Ruslinda binti Abdullah Ketua Program Senibina ruslinda@polipd.edu.my 2042
4 Dr. Zuraidah binti Ahmad Pensyarah zuraidahahmad@polipd.edu.my  
5 Dr. Isham Shah bin Hassan Pensyarah isham@polipd.edu.my  
6 Hamisah binti Hafni Pensyarah hamisah@polipd.edu.my 2054
7 Noor Hasnida binti Baharudin Pensyarah noorhasnida@polipd.edu.my  
8 Fatimahwati binti Abdul Hamid Pensyarah fatimahwati@polipd.edu.my  
9 Hazlina binti Mahfidz Pensyarah hazlina@polipd.edu.my  
10 Roslina binti Muda Pensyarah roslina_muda@polipd.edu.my  
11 Norsilan binti Wahiduddin   Pensyarah norsilan@polipd.edu.my  
12 Baharin bin Ahmad Pensyarah baharin@polipd.edu.my  
13 Dr Ruslawati binti Abdul Wahab Pensyarah ruslawati@polipd.edu.my  
14 Fahrurrazi bin Mahyun Pensyarah fahrurrazi@polipd.edu.my  
15 Isma Zaida binti Din Pensyarah ismazaida@polipd.edu.my  
16 Suriah binti Mohamad Pensyarah suriah@polipd.edu.my  
17 Reduan bin Mahat Pensyarah reduan@polipd.edu.my  
18 Nik Hasnira binti Nik Pa Pensyarah nikhasnira@polipd.edu.my  
19 Norazizah binti Misduki   Pensyarah norazizah@polipd.edu.my  
20 Noorziawati binti Mohd Sahap Pensyarah nziawati@polipd.edu.my  
21 Shahrul Kamil bin Hj Yunus Pensyarah shahrulkamil@polipd.edu.my  
22 Mohd Hafiz bin Hussin Pensyarah hafiz@polipd.edu.my       
23 Masksedah binti Kamaludin Pensyarah masksedah@polipd.edu.my  
24 Amran bin Hj Asan Pensyarah amranasan@polipd.edu.my  
25 Noraziela binti Mokhtar Pensyarah noraziela@polipd.edu.my  
26 Nuratikah binti Seman Pensyarah nuratikah@polipd.edu.my  
27 Mohammed Farid bin Ishak Pensyarah mohammedfarid@polipd.edu.my  
28 Nora binti Ismail Pensyarah nora@polipd.edu.my  
29 Dr Sivanandan A/L Balakrishnan Pensyarah sivanandan@polipd.edu.my  
30 Dazlyna binti Zainal Abidin Pensyarah dazlyna@polipd.edu.my  
31 Nawawi bin Abd Jalil   Pensyarah nawawi@polipd.edu.my  
32 Siti Balqis binti Abdul Kadir Pensyarah siti_balqis@polipd.edu.my  
33 Zulzana binti Zulkarnain Pensyarah zulzana@polipd.edu.my  
34 Mohd Firhan bin Anuar Pensyarah firhan@polipd.edu.my  
35 Siti Amirah binti Mohtaram Pensyarah sitiamirah@polipd.edu.my  
36 Amilia Noorlin binti Md. Jelani Pensyarah amilia@polipd.edu.my    
37 Jusmine Hanis binti Abdullah Pensyarah jusminehanis@polipd.edu.my  
38 Norzalina binti Md. Yusop Pensyarah norzalina@polipd.edu.my  
39 Siti Fatimah Tuzzahrah binti Abd Latif Pensyarah tuzzahrah@polipd.edu.my  
40 Badariah binti Daud Pensyarah badariah@polipd.edu.my  
41 Nor Haslinawati binti Mohd Saad Pensyarah haslinawati@polipd.edu.my  
42 Zaliha binti Senin Pensyarah zaliha@polipd.edu.my  
43 Nur Rafidah binti Mohamed Pensyarah rafidah@polipd.edu.my  
44 Wan Asrul Asmi bin Wan Ishak Pensyarah w.asrul@polipd.edu.my  
45 Muhammad Sadli bin Abdllah Pensyarah sadli@polipd.edu.my  
46 Nor Safizah binti Ponachi Pensyarah safizah@polipd.edu.my  
47 Nur Athirah binti Ibrahim Pensyarah nurathirah@polipd.edu.my  
48 Nubailah binti Abd Hamid (Cuti tanpa gaji) Pensyarah nubailah@polipd.edu.my  
49 Norzaihasra binti Saaba Pensyarah norzaihasra@polipd.edu.my  
50 Fahanim binti Abdul Rashid Pensyarah fahanim@polipd.edu.my  
51 Siti Noraain binti Harun Pensyarah sitinoraain@polipd.edu.my  
52 Hanizatul Natasha binti Hashim Pensyarah natasha@polipd.edu.my  
53 Jothy Rany a/p Latchmanan Pensyarah jothy@polipd.edu.my  
54 Rafidah binti Suib Pensyarah rafidahsuib@polipd.edu.my  
55 Azween Irma binti Zainal Pensyarah azween@polipd.edu.my  
56 Nornawar Laili binti Nordin Pensyarah nornawar@polipd.edu.my  
57 Umi Hani binti Abdul Rahman Pensyarah umihani@polipd.edu.my  
58 Mohamad Haizal bin Ismail Pensyarah mhaizal@polipd.edu.my  
59 Siti Rahayu binti Ab Razak Pensyarah sitirahayu@polipd.edu.my  
60 Herdawati binti Bohari    Pensyarah herdawati@polipd.edu.my  
61 Norliza binti Johan Pensyarah norlizajohan@polipd.edu.my  
62

Siti Nur Yusra binti Yusof (Cuti tanpa gaji)

Pensyarah nuryusra@polipd.edu.my  
63 Noormala binti Ramli Pensyarah noormala@polipd.edu.my  
64 Zanalizah binti Jauhari Pensyarah zanalizah@polipd.edu.my  
65 Amran bin Ab.Ghani Pensyarah amranabghani@polipd.edu.my  
66 Haslienda binti Mohd Iham (Sham) Pensyarah haslienda@polipd.edu.my  
67 Dr Fakhriah binti Muhsin Pensyarah fakhriah@polipd.edu.my  
68 Nordiana binti Mohd Nordin Pensyarah ndiana@polipd.edu.my  
69 Nor Haniza binti Mustafar Kamar Pensyarah norhaniza@polipd.edu.my  
70 Mahanim binti Abdullah Sadali Pensyarah mahanim@polipd.edu.my  
71 Zarith Sofia binti Abu Zahri Pensyarah zarith@polipd.edu.my  
72 Nur Hidayah bte Rosman Pensyarah hidayah@polipd.edu.my  
73 Wan Nadhirah binti Abd Wahab Pensyarah nadhirah@polipd.edu.my  
74 Asmah binti Jaafar Pensyarah asmah@polipd.edu.my    
75 Izwan bin Abdul Ghafar Pensyarah izwan@polipd.edu.my  
76 Zurika Amnah @ Salmi binti Mohtar Pensyarah zurikaamnah@polipd.edu.my  
77 Noor Faizah binti Zohardin Pensyarah faizah@polipd.edu.my  
78 Nurul 'Asyikin binti Mohamed Pensyarah nurul'asyikin@polipd.edu.my  
79 Azmi bin Abu Bakar Pensyarah azmi@polipd.edu.my    
80 Arifin bin Harun Pensyarah arifin@polipd.edu.my  
81 Mohd Rozaimi bin Ibrahim Pensyarah mrozaimi@polipd.edu.my  
82 Aznul Rafizul bin Ramli Pensyarah aznul@polipd.edu.my  
83 Norashikin binti Md Radzi Pensyarah norashikin@polipd.edu.my  
84 Yusra binti Saion Pensyarah yusra@polipd.edu.my  
85 Mohamad Hafiz bin Abd Rahman Pensyarah mohamadhafiz.r@polipd.edu.my  
86 Zul Rashidi bin Hussin Pensyarah zulrashidi@polipd.edu.my  
87 Suriyati binti Yunus Pensyarah suriyati@polipd.edu.my  
88 Afham Zulhusmi bin Ahmad Pensyarah zulhusmi@polipd.edu.my  
89 Hazlina binti Marwan Pensyarah hazlina.marwan@polipd.edu.my  
90 Afizah binti Azali Penolong Jurutera afizah@polipd.edu.my  
91 Ruhannudin bin Rahmat Penolong Jurutera ruhannudin@polipd.edu.my  
92 Noorazian binti Ithnin Penolong Jurutera noorazian@polipd.edu.my  
93 Nurlailatul Ikmaniza binti Jalaludin  Pembantu Makmal laila@polipd.edu.my  
94 Ibrahim bin Daud Pembantu Operasi ibrahim@polipd.edu.my 2042
 
No Telefon : 06-662 2042 / 7452 / 8131 / 2004   
   

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.