Jabatan Kejuruteraan Elektrik

Program yang di tawarkan oleh Jabatan Kejuruteraan Elektrik :
Diploma Kejuruteraan Elektrik - DET
Diploma Kejuruteraan Elektronik (Komputer) - DTK
Diploma Kejuruteraan Elektronik (Komunikasi) - DEP
Diploma Kejuruteraan Elektrik (Tenaga Hijau) - DEG
Diploma Kejuruteraan Elektrik (Kecekapan Tenaga) - DEQ
 
 
Ketua Jabatan
Munirah binti Md Nujid
Emelmunirah@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kej. Elektrik
Azrinawati binti Samaon
Emelazrinawati@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kej. Elektronik (Komputer)
Ja'far bin Suradi
Emeljafar@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kej. Elektronik (Komunikasi)
Mohamad Zamri bin Muhamad
Emel: mzamri@polipd.edu.my
 
Ketua Program Green Tech
Norlie Yuzzana binti Ibrahim
Emelnorlie@polipd.edu.my
 
Ketua Program Diploma Kejuruteraan Elektrik ( Kecekapan Tenaga)
Zamri Bin Zakaria
 
Pembantu Operasi
Mohd Daud bin Abu Bakar
Emel: daud@polipd.edu.my
 
Nama Pensyarah Emel
Zainab binti Musri zainabmusri@polipd.edu.my
Sharifah Noriza binti Syed Ibrahim noriza@polipd.edu.my
Norhayati binti Affandi norhayati@polipd.edu.my
Sulaiman bin Subari sulaiman@polipd.edu.my
Zarinah binti Awang zarinah@polipd.edu.my
Ong Seng Keong sengkeong@polipd.edu.my
Razimah binti Abdul Rahim razimah_rahim@polipd.edu.my
Rozanita binti Baharudin rozanita@polipd.edu.my
Nur Suhana binti Suhadi nursuhana@polipd.edu.my
Rahayu binti Jonit rahayu_jonit@polipd.edu.my
Latenazuraini binti Saari latenazuraini@polipd.edu.my
Affendy Surya bin Rohani  affendys@polipd.edu.my
Abdul Razak bin Ismail razak_ismail@polipd.edu.my
Mohd Norhazree bin Easa norhazree@polipd.edu.my
Rozaini binti Rahi rozaini_r@polipd.edu.my
Maizun binti Jamil maizun@polipd.edu.my
Mohd Zaini bin Kemon zaini@polipd.edu.my
Rabindra a/l Gandhi Thangarajoo          rabindran@polipd.edu.my
Fadzlida binti Shamsudin                       fadzlida@polipd.edu.my
Amiza binti Yaman amiza@polipd.edu.my
Mohd Noralimi bin Mohd Ali noralimi@polipd.edu.my
Noremy binti Che Azemi noremy@polipd.edu.my
Mimi Suhana binti Abd Aziz mimi@polipd.edu.my
Norashida binti Ismail norashida@polipd.edu.my
Jumaliah binti Jahuri jumaliah@polipd.edu.my
Masnora bte Hj. Sepikun masnora@polipd.edu.my
Dr Nur Zakiah Hani binti Kamarolzaman nurzakiah@polipd.edu.my
Suhaida Binti Abdul Halim suhaida@polipd.edu.my
Mohd Azirudin bin Sahhudin azirudin@polipd.edu.my
Fauziah binti Che Mat fauziah@polipd.edu.my
Muhaini binti Muhammad muhaini@polipd.edu.my
Jamil bin Shaari jamil@polipd.edu.my
Fadilah binti Mat Assain @ Hashim fadilah@polipd.edu.my
Karthega a/p Shanmugam karthega@polipd.edu.my
Mohd Zaiham bin Hamzah mohdzaiham.poli@1govuc.gov.my
Alizawati binti Mat Zim alizawati@polipd.edu.my
Mirdaa binti Maznor mirdaa@polipd.edu.my
Siti Zalina binti Mokhtar siti_zalina@polipd.edu.my
Amrah binti Mat Safri amrah@polipd.edu.my
Mohd Izhar Bin Ahmad mizhar@polipd.edu.my
Azilah binti Asri azilah@polipd.edu.my
Nurul Huda binti Jamil nurul_huda@polipd.edu.my
Nor Ridzuan bin Hashim norridzuan@polipd.edu.my
Azlina binti Khairi azlina@polipd.edu.my
Nor Ima binti Nor Syah norima@polipd.edu.my
Ummi Kalsom binti Noor Din ummi.kalsom@polipd.edu.my
Noor Hashima binti Harun noorhashima@polipd.edu.my
Hasnida binti Saari hasnida@polipd.edu.my
Shazila Idayu binti Manja shazila@polipd.edu.my
Mohd Shah Rizan Nizam bin Abd Manap shahrizan@polipd.edu.my
Muhamad Zahari bin Taslim mzahari@polipd.edu.my
Nurzaimawani binti Hussin nurzaimawani@polipd.edu.my
Nor Juhaliza binti Md.Nordin njuhaliza@polipd.edu.my
Ahmad Fadiatuddin bin Mat Tahir fadiatuddin@polipd.edu.my
Mohd Nizam bin Samad mnizam@polipd.edu.my
Thiruchelve a/p Ramasamy thiruchelve@polipd.edu.my
Mostafa bin Razali mostafa@polipd.edu.my
Mohd Izham bin Ahmad izham@polipd.edu.my
Nursheda binti Zainudin nursheda@polipd.edu.my
Amy Azeanty binti Aziz azeanty@polipd.edu.my
Yuzrina binti Md Yunus yuzrina@polipd.edu.my
Nurfarhanah binti Omar nurfarhanah@polipd.edu.my
Erni Alina Hanim binti Abd Aziz erni@polipd.edu.my
Nur Afiqah binti Mohammad afiqah@polipd.edu.my
Hairol Samsol bin Ithnin hairolsamsol@polipd.edu.my
Elyani binti Abu Bakar elyani@polipd.edu.my
Mohd Ridzuan bin Mohd Saperi mridzuan@polipd.edu.my
Roselinda binti Samion roselinda@polipd.edu.my
Thiruchelve A/P Ramasamy thiruchelve@polipd.edu.my
Mohd Yuzi bin Abdul Kadir mohdyuzi@polipd.edu.my
Hamrin bin Abu Hasan hamrin@polipd.edu.my
Azrul Muhairi bin Mohd Badri azrul@polipd.edu.my
Mohd Fauzi bin Mohd Kamal mohdfauzi@polipd.edu.my
Salimahanim binti Othman salimahanim@polipd.edu.my

 

No Telefon: 06-662 2000 / 2111 / 2043
 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.