Jabatan Kejuruteraan Elektrik

Program yang di tawarkan oleh Jabatan Kejuruteraan Elektrik :
Diploma Kejuruteraan Elektrik - DET
Diploma Kejuruteraan Elektronik (Komputer) - DTK
Diploma Kejuruteraan Elektronik (Komunikasi) - DEP
Diploma Kejuruteraan Elektrik (Tenaga Hijau) - DEG
Diploma Kejuruteraan Elektrik (Kecekapan Tenaga) - DEQ
 
 
Ketua Jabatan
Munirah binti Md Nujid
Emelmunirah@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kej. Elektrik
Latenazuraini binti Saari
Emellatenazuraini@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kej. Elektronik (Komputer)
Ja'far bin Suradi
Emeljafar@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kej. Elektronik (Komunikasi)
Abdul Razak bin Ismail
Emelrazak_ismail@polipd.edu.my
 
Ketua Program Green Tech
Mohd Norhazree bin Easa
Emelnorhazree@polipd.edu.my
 
Pembantu Operasi
Mohd Daud bin Abu Bakar
Emel: daud@polipd.edu.my
 
Nama Pensyarah Emel
Zainab binti Musri zainabmusri@polipd.edu.my
Mohd Nazari bin Ahmad nazari@polipd.edu.my
Sharifah Noriza binti Syed Ibrahim noriza@polipd.edu.my
Norhayati binti Affandi norhayati@polipd.edu.my
Sulaiman bin Subari sulaiman@polipd.edu.my
Siti Rosminah binti Md Derus sitirosminah@polipd.edu.my
Ong Seng Keong sengkeong@polipd.edu.my
Razimah binti Abdul Rahim razimah@polipd.edu.my
Rozanita binti Baharudin rozanita@polipd.edu.my
Nur Suhana binti Suhadi nursuhana@polipd.edu.my
Rahayu binti Jonit rahayu_jonit@polipd.edu.my
Mohd Zaini bin Kemon zaini@polipd.edu.my
Rabindra a/l Gandhi Thangarajoo          rabindran@polipd.edu.my
Rozaini binti Rahi rozaini_r@polipd.edu.my
Fadzlida binti Shamsudin                       fadzlida@polipd.edu.my
Amiza binti Yaman amiza@polipd.edu.my
Mohd Noralimi bin Mohd Ali noralimi@polipd.edu.my
Noremy binti Che Azemi noremy@polipd.edu.my
Mimi Suhana binti Abd Aziz mimi@polipd.edu.my
Norashida binti Ismail norashida@polipd.edu.my
Masnora bte Hj. Sepikun masnora@polipd.edu.my
Nur Zakiah Hani binti Kamarolzaman nurzakiah@polipd.edu.my
Azrinawati binti Samaon azrinawati@polipd.edu.my
Norlie Yuzzana binti Ibrahim norlie@polipd.edu.my
Muhaini binti Muhammad muhaini@polipd.edu.my
Aribah Shakimah binti Ahmad Shakri aribah@polipd.edu.my
Fadilah binti Mat Assain @ Hashim fadilah@polipd.edu.my
Karthega a/p Shanmugam karthega@polipd.edu.my
Mohd Zaiham bin Hamzah mohdzaiham.poli@1govuc.gov.my
Zamri bin Zakaria zamri_z@polipd.edu.my
Mohamad Zamri bin Muhamad mzamri@polipd.edu.my
Alizawati binti Mat Zim alizawati@polipd.edu.my
Mirdaa binti Maznor mirdaa@polipd.edu.my
Siti Zalina binti Mokhtar siti_zalina@polipd.edu.my
Amrah binti Mat Safri amrah@polipd.edu.my
Mohd Izhar Bin Ahmad mizhar@polipd.edu.my
Azilah binti Asri azilah@polipd.edu.my
Nurul Huda binti Jamil nurul_huda@polipd.edu.my
Noor Hashima binti Harun noorhashima@polipd.edu.my
Hasnida binti Saari hasnida@polipd.edu.my
Shazila Idayu binti Manja shazila@polipd.edu.my
Mohd Shah Rizan Nizam bin Abd Manap shahrizan@polipd.edu.my
Nurzaimawani binti Hussin nurzaimawani@polipd.edu.my
Thiruchelve a/p Ramasamy thiruchelve@polipd.edu.my
Mostafa bin Razali mostafa@polipd.edu.my
Mohd Izham bin Ahmad izham@polipd.edu.my
Nursheda binti Zainudin nursheda@polipd.edu.my
Hasyimah binti Ahmad hasyimah@polipd.edu.my
Amy Azeanty binti Aziz azeanty@polipd.edu.my
Azlina binti Khairi azlina@polipd.edu.my
Yuzrina binti Md Yunus yuzrina@polipd.edu.my
Ummi Kalsom binti Noor Din ummi.kalsom@polipd.edu.my
Erni Alina Hanim binti Abd Aziz erni@polipd.edu.my
Nurfarhanah binti Omar nurfarhanah@polipd.edu.my
Nur Afiqah binti Mohammad afiqah@polipd.edu.my
Hairol Samsol bin Ithnin hairolsamsol@polipd.edu.my
Mohd Yuzi bin Abdul Kadir mohdyuzi@polipd.edu.my
Hamrin bin Abu Hasan hamrin@polipd.edu.my
Azrul Muhairi bin Mohd Badri azrul@polipd.edu.my
Nor Juhaliza binti Md.Nordin njuhaliza@polipd.edu.my
Mohd Fauzi bin Mohd Kamal mohdfauzi@polipd.edu.my

 

No Telefon: 06-662 2000 / 2111 / 2043
 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.