Jabatan Kejuruteraan Elektrik

Program yang ditawarkan oleh Jabatan Kejuruteraan Elektrik:
 
Diploma Kejuruteraan Elektrik - DET
Diploma Kejuruteraan Elektronik (Komputer) - DTK
Diploma Kejuruteraan Elektronik (Komunikasi) - DEP
Diploma Kejuruteraan Elektrik (Tenaga Hijau) - DEG
Diploma Kejuruteraan Elektrik (Kecekapan Tenaga) - DEQ
 
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Munirah binti Md Nujid Ketua Jabatan munirah@polipd.edu.my 2005
2 Azrinawati binti Samaon Ketua Program Kej. Elektrik azrinawati@polipd.edu.my 2092
3 Ja'far bin Suradi Ketua Program Kej. Elektronik (Komputer)  jafar@polipd.edu.my 2009
4 Mohamad Zamri bin Muhamad Ketua Program Kej. Elektronik (Komunikasi) mzamri@polipd.edu.my 2089
5 Norlie Yuzzana binti Ibrahim Ketua Program Kej. Elektrik (Tenaga Hijau) norlie@polipd.edu.my  
6 Zamri bin Zakaria Ketua Program Kej. Elektrik (Kecekapan Tenaga) zamri_z@polipd.edu.my 2043
7 Zainab binti Musri Pensyarah zainabmusri@polipd.edu.my  
8 Sharifah Noriza binti Syed Ibrahim Pensyarah noriza@polipd.edu.my  
9 Norhayati binti Affandi Pensyarah norhayati@polipd.edu.my  
10 Sulaiman bin Subari Pensyarah sulaiman@polipd.edu.my  
11 Noraini binti Mansor Pensyarah noraini@polipd.edu.my  
12 Ong Seng Keong Pensyarah sengkeong@polipd.edu.my  
13 Razimah binti Abdul Rahim Pensyarah razimah_rahim@polipd.edu.my  
14 Rozanita binti Baharudin Pensyarah rozanita@polipd.edu.my  
15 Nur Suhana binti Suhadi Pensyarah nursuhana@polipd.edu.my  
16 Rahayu binti Jonit Pensyarah rahayu_jonit@polipd.edu.my  
17 Latenazuraini binti Saari Pensyarah latenazuraini@polipd.edu.my  
18 Affendy Surya bin Rohani  Pensyarah affendys@polipd.edu.my  
19 Abdul Razak bin Ismail Pensyarah razak_ismail@polipd.edu.my  
20 Mohd Norhazree bin Easa Pensyarah norhazree@polipd.edu.my  
21 Rozaini binti Rahi Pensyarah rozaini_r@polipd.edu.my  
22 Maizun binti Jamil Pensyarah maizun@polipd.edu.my  
23 Mohd Zaini bin Kemon Pensyarah zaini@polipd.edu.my  
24 Rabindra a/l Gandhi Thangarajoo Pensyarah rabindran@polipd.edu.my  
25 Fadzlida binti Shamsudin Pensyarah fadzlida@polipd.edu.my  
26 Amiza binti Yaman Pensyarah amiza@polipd.edu.my  
27 Mohd Noralimi bin Mohd Ali Pensyarah noralimi@polipd.edu.my  
28 Noremy binti Che Azemi Pensyarah noremy@polipd.edu.my  
29 Mimi Suhana binti Abd Aziz Pensyarah mimi@polipd.edu.my  
30 Norashida binti Ismail Pensyarah norashida@polipd.edu.my  
31 Jumaliah binti Jahuri Pensyarah jumaliah@polipd.edu.my  
32 Masnora bte Hj. Sepikun Pensyarah masnora@polipd.edu.my  
33 Dr Nur Zakiah Hani binti Kamarolzaman Pensyarah nurzakiah@polipd.edu.my  
34 Suhaida binti Abdul Halim Pensyarah suhaida@polipd.edu.my  
35 Mohd Azirudin bin Sahhudin Pensyarah azirudin@polipd.edu.my  
36 Fauziah binti Che Mat Pensyarah fauziah@polipd.edu.my  
37 Muhaini binti Muhammad Pensyarah muhaini@polipd.edu.my  
38 Jamil bin Shaari Pensyarah jamil@polipd.edu.my  
39 Fadilah binti Mat Assain @ Hashim Pensyarah fadilah@polipd.edu.my  
40 Karthega a/p Shanmugam Pensyarah karthega@polipd.edu.my  
41 Mohd Zaiham bin Hamzah Pensyarah mohdzaiham.poli@1govuc.gov.my  
42 Alizawati binti Mat Zim Pensyarah alizawati@polipd.edu.my  
43 Mirdaa binti Maznor Pensyarah mirdaa@polipd.edu.my  
44 Siti Zalina binti Mokhtar Pensyarah siti_zalina@polipd.edu.my  
45 Amrah binti Mat Safri Pensyarah amrah@polipd.edu.my  
46 Mohd Izhar bin Ahmad Pensyarah mizhar@polipd.edu.my  
47 Azilah binti Asri Pensyarah azilah@polipd.edu.my  
48 Nurul Huda binti Jamil Pensyarah nurul_huda@polipd.edu.my  
49 Nor Ridzuan bin Hashim Pensyarah norridzuan@polipd.edu.my  
50 Azlina binti Khairi Pensyarah azlina@polipd.edu.my  
51 Nor Ima binti Nor Syah Pensyarah norima@polipd.edu.my  
52 Noor Hashima binti Harun Pensyarah noorhashima@polipd.edu.my  
53 Hasnida binti Saari Pensyarah hasnida@polipd.edu.my  
54 Shazila Idayu binti Manja Pensyarah shazila@polipd.edu.my  
55 Muhamad Zahari bin Taslim Pensyarah mzahari@polipd.edu.my  
56 Nurzaimawani binti Hussin Pensyarah nurzaimawani@polipd.edu.my  
57 Nor Juhaliza binti Md.Nordin Pensyarah njuhaliza@polipd.edu.my  
58 Ahmad Fadiatuddin bin Mat Tahir Pensyarah fadiatuddin@polipd.edu.my  
59 Mohd Nizam bin Samad Pensyarah mnizam@polipd.edu.my  
60 Thiruchelve a/p Ramasamy Pensyarah thiruchelve@polipd.edu.my  
61 Mohd Izham bin Ahmad Pensyarah izham@polipd.edu.my  
62 Nursheda binti Zainudin Pensyarah nursheda@polipd.edu.my  
63 Amy Azeanty binti Aziz Pensyarah azeanty@polipd.edu.my  
64 Yuzrina binti Md Yunus Pensyarah yuzrina@polipd.edu.my  
65 Nurfarhanah binti Omar Pensyarah nurfarhanah@polipd.edu.my  
66 Erni Alina Hanim binti Abd Aziz Pensyarah erni@polipd.edu.my  
67 Nur Afiqah binti Mohammad Pensyarah afiqah@polipd.edu.my  
68 Hairol Samsol bin Ithnin Pensyarah hairolsamsol@polipd.edu.my  
69 Elyani binti Abu Bakar Pensyarah elyani@polipd.edu.my  
70 Roselinda binti Samion Pensyarah roselinda@polipd.edu.my  
71 Noor Asilah binti Yaacob Pensyarah asilah@polipd.edu.my  
72 Nur Aqilah binti Mohamad Amin Pensyarah aqilah@polipd.edu.my  
73 Mohd Yuzi bin Abdul Kadir Pensyarah mohdyuzi@polipd.edu.my  
74 Hamrin bin Abu Hasan Pensyarah hamrin@polipd.edu.my  
75 Azrul Muhairi bin Mohd Badri Pensyarah azrul@polipd.edu.my  
76 Mohd Fauzi bin Mohd Kamal Pensyarah mohdfauzi@polipd.edu.my  
77 Norhanani binti Abd Rahman Pensyarah norhanani@polipd.edu.my  
78 Nik Zurulhisham bin Nik Hassan Penolong Jurutera nikzurulhisham@polipd.edu.my  
79 Salimahanim binti Othman Pembantu Makmal salimahanim@polipd.edu.my  
80 Mohd Ridzuan bin Mohd Saperi Pembantu Makmal mridzuan@polipd.edu.my  
81 Mohd Daud bin Abu Bakar Pembantu Operasi daud@polipd.edu.my 2043
 
No Telefon: 06-662 2043 / 2092 / 2009 / 2089 / 2005

 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.