Jabatan Kejuruteraan Mekanikal

Program yang di tawarkan oleh Jabatan Kejuruteraan Mekanikal :
Diploma Kejuruteraan MekanikalDKM
Diploma Kejuruteraan Mekanikal (Automatif) - DAD
Diploma Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan) - DTP
Diploma Kejuruteraan Mekatronik - DEM
 
 
 
Ketua Jabatan
Abdul Rahim bin Ibrahim
 
Ketua Program Kej. Mekanikal (Pembuatan)
Ahmad Afandi bin Abd.Khalil
Emel: afandi@polipd.edu.my
 
Ketua Program Mekatronik
Lim Tian Pau
Emelltianpau@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kej. Mekanikal
Razali bin Bakri
Emelrazali.b@polipd.edu.my
 
Ketua Program Kej. Mekanikal (Automotif)
Azhar bin Rostani
Emel: azhar@polipd.edu.my
 
Nama Pensyarah Emel
Jamaliah binti M.Salleh jamaliah_salleh@polipd.edu.my
Mohd Fauzi binti  fauzi@polipd.edu.my
Khor Seow Loon seowloon@polipd.edu.my
Mohd Hamdan bin Abdul Razak mhamdan@polipd.edu.my
Wong Kee Meng wkeemeng@polipd.edu.my
Ramli bin Ngatniman ramli@polipd.edu.my
Zulfaka bin Zainal zulfaka@polipd.edu.my
Maya Sofa binti Ismail mayasofa@polipd.edu.my
Haspirudin bin Basiron haspirudin@polipd.edu.my
Norhazlina binti Amon norhazlina@polipd.edu.my
Siti Meriam binti Ibrahim sitimeriam@polipd.edu.my
Mohd Radzuan Hairi bin Mat Din radzuan@polipd.edu.my
Che Azlina binti Che Norohoseni cheazlina@polipd.edu.my
Halimah binti Kamarudin halimah_k@polipd.edu.my
Sharifah Enne Suhaini binti Syed Mohd Zahari sharifah_enne@polipd.edu.my
Nor Hafidzah binti Mohd Husni norhafidzah@polipd.edu.my
Kannan a/l Rassiah kannan@polipd.edu.my
Hanim bin Saif(Saib) hanim@polipd.edu.my
Siti Ruziati binti Tomin ruziati@polipd.edu.my
Mohd Fitri bin Basiran fitri@polipd.edu.my
Suhaila binti Mohd Sharif suhaila@polipd.edu.my
Maznah binti Iliyas Ahmad maznah@polipd.edu.my
Khairun Syatirin bin Md Salleh khairun@polipd.edu.my
Amin Fadilah bin Ahmad aminfadilah@polipd.edu.my
Sufandi Bin Mohd Johan sufandi@polipd.edu.my
Tham Sook Chan sookchan@polipd.edu.my
Noor Hasanah Tham Shu-Yin hasanahtham@polipd.edu.my
Izuan bin Dato' Ishak izuan@polipd.edu.my
Deenesh Kumar A/l Nalathambi deenesh@polipd.edu.my
Helly Suhailla binti Solaiman helly@polipd.edu.my
Rosliza Binti Hasan roslizahasan@polipd.edu.my
Rafidah binti Aziz rafidah_aziz@polipd.edu.my
Dinesh Kumar Murugian dinesh@polipd.edu.my
Akbar bin Othman akbar@polipd.edu.my
Ragunathan a/l Jayaraman ragunathan@polipd.edu.my
Mad Hafis bin Mohamed Yusof hafis@polipd.edu.my
Mohd Nahar bin Ahmad mnahar@polipd.edu.my
Pavithra Malar a/p Sanga Pillai pavithra@polipd.edu.my
Salina binti Sumali salina_s@polipd.edu.my
Wan Mohd Ridzuan bin Wan Husin ridzuan@polipd.edu.my
Hasny binti Abdul Jalil hasny@polipd.edu.my
Noor Assiffa binti Jamaluddin assiffa@polipd.edu.my
Abd. Ghani bin Abd Malek ghani@polipd.edu.my
Shah Rizal bin Zainal shahrizal@polipd.edu.my
Tan Wei Sin tweisin@polipd.edu.my
Mohd Fakurudin bin Abdul Manaf fakurudin@polipd.edu.my
Mohd Zawawi bin Ismail zawawi@polipd.edu.my
Mustaffa Kamal bin Mohamad mustaffa@polipd.edu.my
Ahmad Hafrizalman bin Abdul Hamid hafrizalman@polipd.edu.my
Mutiman bin Mat mutiman@polipd.edu.my
Nurulhuda Binti Khalid nurulhuda_khalid@polipd.edu.my
Mohd Fikri bin Mohd Soffian fikri@polipd.edu.my
Mohd Normaizal Bin Rahman normaizal@polipd.edu.my
Ab Hakim bin Ab Halim hakim@polipd.edu.my
Raja Noorzihan bin Raja Ab Kadir noorzihan@polipd.edu.my
Mohamad Tarmizi bin Arbain mizi@polipd.edu.my
Mohd Syafiq Bin Radzali mohdsyafiq@polipd.edu.my
Mohd Izad Affendy bin Mohd Yusof izad@polipd.edu.my
Mohd Firdaus bin Abu Bakar mohdfirdaus@polipd.edu.my
Mohd Shahril Fahmi bin Mohd Zaini shahril@polipd.edu.my
Mohd Zubir bin Amir zubir@polipd.edu.my
Muhammad Ihsan bin Mohd Ghaus ihsan@polipd.edu.my
Nurul Adillah Ariffin binti Muhamad Ariff adillah@polipd.edu.my
Muhammad Bin Ahmad Kamal muhammad@polipd.edu.my
Muhammad Hilmi Bin Zaid m.hilmi@polipd.edu.my
Siti Hajar binti Mohd Noh hajarnoh@polipd.edu.my
Mohd Hafiz bin Md Sani @ Abd Rahim mohd_hafiz@polipd.edu.my
Normawar Binti Ali normawar@polipd.edu.my
Nur Hazwani Bte Nasruddin n_hazwani@polipd.edu.my
Mohd Ghazali Kadir Bin Sulaiman ghazalikadir@polipd.edu.my
Muhamad Asri bin Muhamad @ Omar asri_omar@polipd.edu.my
Mohammad Mokhtar bin Padeli mokhtar@polipd.edu.my
Mohd Fairuz bin Mohd Noh mfairuz@polipd.edu.my
Noorazian binti Mohd Arshad noorazianarshad@polipd.edu.my
Azizan bin Saad azizan@polipd.edu.my
Hasrin bin Hussin hasrin@polipd.edu.my
Azmi bin Hj Udi azmi_udi@polipd.edu.my
Salim bin Matraji salim@polipd.edu.my
Normizam bin Halid mizam@polipd.edu.my
Muhammad Fairuz Hazmi bin Mohammad Amin fairuz@polipd.edu.my
Mohd Sahrizan bin Sahrudin mohdsahrizan@polipd.edu.my


No Telefon: 06-662 2000 / 2111 / 2044
 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.