Jabatan Kejuruteraan Mekanikal

Program yang ditawarkan oleh Jabatan Kejuruteraan Mekanikal:
 
Diploma Kejuruteraan MekanikalDKM
Diploma Kejuruteraan Mekanikal (Automatif) - DAD
Diploma Kejuruteraan Mekanikal (Pembuatan) - DTP
Diploma Kejuruteraan Mekatronik - DEM
 
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Abdul Rahim bin Ibrahim Ketua Jabatan abdulrahim@polipd.edu.my 2006
2 Razali bin Bakri Ketua Program Kej. Mekanikal razali.b@polipd.edu.my 2090
3 Azhar bin Rostani Ketua Program Kej. Mekanikal (Automotif) azhar@polipd.edu.my 2090
4 Khairun Syatirin bin Md Salleh Ketua Program Kej. Mekanikal (Pembuatan) khairun@polipd.edu.my 2090
5 Amin Fadilah bin Ahmad Ketua Program Kej. Mekatronik aminfadilah@polipd.edu.my 2090
6 Jamaliah binti M Salleh Pensyarah jamaliah_salleh@polipd.edu.my 2044
7 Mohd Fauzi bin Mansor Pensyarah fauzi@polipd.edu.my  
8 Khor Seow Loon Pensyarah seowloon@polipd.edu.my  
9 Lim Tian Pau Pensyarah ltianpau@polipd.edu.my  
10 Sharifah Aznee binti Said Ali @ Syed Ali Pensyarah aznee@polipd.edu.my  
11 Helly Suhailla binti Solaiman Pensyarah helly@polipd.edu.my  
12 Wong Kee Meng Pensyarah wkeemeng@polipd.edu.my  
13 Dr Kannan a/l Rassiah Pensyarah kannan@polipd.edu.my  
14 Noor Hapizah binti Abdullah Pensyarah noorhapizah@polipd.edu.my  
15 Zainal Abidin bin Ab Kasim Pensyarah zainalabidin@polipd.edu.my  
16 Zulkarnain bin Jamak Pensyarah zulkarnainj@polipd.edu.my  
17 Mohd Hamdan bin Abdul Razak Pensyarah mhamdan@polipd.edu.my  
18 Ramli bin Ngatniman Pensyarah ramli@polipd.edu.my  
19 Zulfaka bin Zainal Pensyarah zulfaka@polipd.edu.my  
20 Maya Sofa binti Ismail Pensyarah mayasofa@polipd.edu.my  
21 Haspirudin bin Basiron Pensyarah haspirudin@polipd.edu.my  
22 Norhazlina binti Amon Pensyarah norhazlina@polipd.edu.my  
23 Siti Meriam binti Ibrahim Pensyarah sitimeriam@polipd.edu.my  
24 Mohd Radzuan Hairi bin Mat Din Pensyarah radzuan@polipd.edu.my  
25 Che Azlina binti Che Norohoseni Pensyarah cheazlina@polipd.edu.my  
26 Sharifah Enne Suhaini binti Syed Mohd Zahari Pensyarah sharifah_enne@polipd.edu.my  
27 Nor Hafidzah binti Mohd Husni Pensyarah norhafidzah@polipd.edu.my  
28 Nur 'Asyikin binti Idris Pensyarah nurasyiqin@polipd.edu.my  
29 Mahmood bin Ali Pensyarah mahmood@polipd.edu.my  
30 Dr Mazlina binti Mohd Tahir Pensyarah mazlina@polipd.edu.my  
31 Hanim bin Saif (Saib) Pensyarah hanim@polipd.edu.my  
32 Siti Ruziati binti Tomin Pensyarah ruziati@polipd.edu.my  
33 Mohd Azli bin Kasan Pensyarah mohd_azli@polipd.edu.my  
34 Mohd Fitri bin Basiran Pensyarah fitri@polipd.edu.my  
35 Suhaila binti Mohd Sharif Pensyarah suhaila@polipd.edu.my  
36 Sufandi bin Mohd Johan Pensyarah sufandi@polipd.edu.my  
37 Tham Sook Chan Pensyarah sookchan@polipd.edu.my  
38 Noor Hasanah Tham Shu-Yin Pensyarah hasanahtham@polipd.edu.my  
39 Izuan bin Dato' Ishak Pensyarah izuan@polipd.edu.my  
40 Rafidah binti Aziz Pensyarah rafidah_aziz@polipd.edu.my  
41 Dinesh Kumar A/L Murugian Pensyarah dinesh@polipd.edu.my  
42 Akbar bin Othman Pensyarah akbar@polipd.edu.my  
43 Mad Hafis bin Mohamed Yusof Pensyarah hafis@polipd.edu.my  
44 Mohd Nahar bin Ahmad Pensyarah mnahar@polipd.edu.my  
45 Salina binti Sumali Pensyarah salina_s@polipd.edu.my  
46 Wan Mohd Ridzuan bin Wan Husin Pensyarah ridzuan@polipd.edu.my  
47 Muhammad bin Abdul Jalil @ Yusof Pensyarah muhammadaj@polipd.edu.my  
48 Hasny binti Abdul Jalil Pensyarah hasny@polipd.edu.my  
49 Noor Assiffa binti Jamaluddin Pensyarah assiffa@polipd.edu.my  
50 Abd. Ghani bin Abd Malek Pensyarah ghani@polipd.edu.my  
51 Shah Rizal bin Zainal Pensyarah shahrizal@polipd.edu.my  
52 Tan Wei Sin Pensyarah tweisin@polipd.edu.my  
53 Mohd Fakurudin bin Abdul Manaf Pensyarah fakurudin@polipd.edu.my  
54 Mohd Zawawi bin Ismail Pensyarah zawawi@polipd.edu.my  
55 Mustaffa Kamal bin Mohamad Pensyarah mustaffa@polipd.edu.my  
56 Ahmad Hafrizalman bin Abdul Hamid Pensyarah hafrizalman@polipd.edu.my  
57 Mutiman bin Mat Pensyarah mutiman@polipd.edu.my  
58 Mohd Fikri bin Mohd Soffian Pensyarah fikri@polipd.edu.my  
59 Mohd Normaizal bin Rahman Pensyarah normaizal@polipd.edu.my  
60 Ab Hakim bin Ab Halim Pensyarah hakim@polipd.edu.my  
61 Raja Noorzihan bin Raja Ab Kadir Pensyarah noorzihan@polipd.edu.my  
62 Mohamad Tarmizi bin Arbain Pensyarah mizi@polipd.edu.my  
63 Mohd Syafiq bin Radzali Pensyarah mohdsyafiq@polipd.edu.my  
64 Mohd Izad Affendy bin Mohd Yusof Pensyarah izad@polipd.edu.my  
65 Mohd Firdaus bin Abu Bakar Pensyarah mohdfirdaus@polipd.edu.my  
66 Mohd Shahril Fahmi bin Mohd Zaini Pensyarah shahril@polipd.edu.my  
67 Mohd Zubir bin Amir Pensyarah zubir@polipd.edu.my  
68 Muhammad Ihsan bin Mohd Ghaus Pensyarah ihsan@polipd.edu.my  
69 Nurul Adillah Ariffin binti Muhamad Ariff Pensyarah adillah@polipd.edu.my  
70 Muhammad bin Ahmad Kamal Pensyarah muhammad@polipd.edu.my  
71 Muhammad Hilmi bin Zaid Pensyarah m.hilmi@polipd.edu.my  
72 Siti Hajar binti Mohd Noh Pensyarah hajarnoh@polipd.edu.my  
73 Normawar binti Ali Pensyarah normawar@polipd.edu.my  
74 Mohd Ghazali Kadir bin Sulaiman Pensyarah ghazalikadir@polipd.edu.my  
75 Muhamad Asri bin Muhamad @ Omar Pensyarah asri_omar@polipd.edu.my  
76 Mohammad Mokhtar bin Padeli Pensyarah mokhtar@polipd.edu.my  
77 Mohd Fairuz bin Mohd Noh Pensyarah mfairuz@polipd.edu.my  
78 Noorazian binti Mohd Arshad Pensyarah noorazianarshad@polipd.edu.my  
79 Azizan bin Saad Pensyarah azizan@polipd.edu.my  
80 Ramlatul Rahilah binti Mohd Husin Pensyarah rahilah@polipd.edu.my  
81 Hasrin bin Hussin Pensyarah hasrin@polipd.edu.my  
82 Azmi bin Hj Udi Pensyarah azmi_udi@polipd.edu.my  
83 Salim bin Matraji Pensyarah salim@polipd.edu.my  
84 Normizam bin Halid Pensyarah mizam@polipd.edu.my  
85 Muhammad Fairuz Hazmi bin Mohammad Amin Pensyarah fairuz@polipd.edu.my  
86 Mohd Sahrizan bin Sahrudin Pensyarah mohdsahrizan@polipd.edu.my  
87 Abdul Rashid bin Talib Pensyarah a_rashid@polipd.edu.my  
88 Mohd Hafiz bin Md Sani @ Abd Rahim Pensyarah mohd_hafiz@polipd.edu.my  
89 Syazwani binti Ab Rahim Pensyarah syazwaniar@polipd.edu.my  
90 Mohd Hafiz bin Hassan Pensyarah mhafiz@polipd.edu.my  
91 Ahmad Fauzi bin Ahmad Kamar Pensyarah a_fauzi@polipd.edu.my  
92 Noorhaslina binti Azani Pensyarah haslinaazani@polipd.edu.my  
93 Azman bin Jamhuri Pensyarah azmanjamhuri@polipd.edu.my  
94 Ragunathan A/L Jayaraman Pensyarah ragunathan@polipd.edu.my  
95 Pavithra Malar A/P Sanga Pillai Pensyarah pavithra@polipd.edu.my  
96 Mohd Ridhuan bin Othman Penolong Jurutera ridhuan@polipd.edu.my  
97 Salinah binti Kasim Pembantu Makmal salina@polipd.edu.my  
98 Md Faizal bin Mohd Barin Pembantu Makmal faizal@polipd.edu.my  
99 Hairul Anuar bin Alwi Pembantu Operasi hairul@polipd.edu.my 2044
 
No Telefon: 06-662 2044 / 2090 / 2006

 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.