Jabatan Matematik, Sains dan Komputer

Program yang ditawarkan oleh Jabatan Matematik, Sains dan Komputer :
Pra Diploma Sains - IPS
 
 
Ketua Jabatan
Salmiah binti Husain
Emel: salmiah@polipd.edu.my
 
Ketua Kursus Matematik
Sharifah Noor Anita binti Syed Jaafar
Emel: sharifah@polipd.edu.my
 
Ketua Kursus Sains
Syafarizan binti Nasroddin
Emel: syafarizan@polipd.edu.my
 
 

 
Pembantu Operasi
Sarudin bin Adanan
 
 
Pembantu Makmal
Nurul Hidayah binti Bahri
 
 
 
Nama Pensyarah Emel
Noor Azizah bt Ibrahim azizah@polipd.edu.my
Rahimah binti Shahar rahimah_shahar@polipd.edu.my
Siti Morni binti Ab. Rahman siti_morni@polipd.edu.my
Hoo Mow Heng hoomowheng@polipd.edu.my
Arffaazila binti Rahmat arffaazila@polipd.edu.my
Nor Shahima binti Othman shahima@polipd.edu.my
Nur Hanani binti Othman hanani@polipd.edu.my
Norhalidah binti Yunus norhalidah@polipd.edu.my
Suhana binti Baharuddin suhana@polipd.edu.my
Zahril bin Harun zahril@polipd.edu.my
Suhana binti Ramli suhanaramli@polipd.edu.my
A. Azman bin Ahmad a.azman@polipd.edu.my
Mohamad Niza bin Abdul Gani mniza@polipd.edu.my
Junaliza binti Ishak junaliza@polipd.edu.my
Munshi bin Hashim munshihashim@polipd.edu.my
Fara Nur Asma binti Mohd Basri fara@polipd.edu.my
Fadhliana binti Mohamod fadhliana@polipd.edu.my
Noorazlina binti Abd Karim noorazlina@polipd.edu.my
Azeliana binti Embong azeliana@polipd.edu.my
Jamaliah binti Ahmad jamaliah@polipd.edu.my
Nur Hafezah binti Md Yasin afisza@polipd.edu.my
Noor Azlina binti Omar noor_azlina@polipd.edu.my
Hamizulanuar bin Abu Bakar hamizulanuar@polipd.edu.my
Jessie Grace Goh Poh Ling Nur Maisarah Abdullah nurmaisarah@polipd.edu.my
Azizul Izham bin Abdul Rahim azizul@polipd.edu.my
Shamsul bin Mazalan shamsul@polipd.edu.my
Ruhana binti Mat Kia ruhana@polipd.edu.my
Lee Kim Thor lkimthor@polipd.edu.my
Noorhafiz bin Kanafi noorhafiz@polipd.edu.my
Noorain binti Ithnin noorrain@polipd.edu.my
Mohd Saiful bin Pahrudin msaiful@polipd.edu.my
Norhayati binti Abdul Manaf norhayatiam@polipd.edu.my
Wan Robiah binti Wan Ismail wanrobiahw@polipd.edu.my
Zamzarina binti Daud @ Bukhari zamzarina@polipd.edu.my
Hajilah @ Intan binti Ariff hajilah@polipd.edu.my
Mohd Jazlan bin Man Sort jazlan@polipd.edu.my
 

No Telefon: 06-662 2047  / 2010

 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.