Jabatan Matematik, Sains dan Komputer

Program yang ditawarkan oleh Jabatan Matematik, Sains dan Komputer:
Pra Diploma Sains - IPS
 
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Salmiah binti Husain Ketua Jabatan salmiah@polipd.edu.my 2010
2 Sharifah Noor Anita binti Syed Jaafar Ketua Kursus Matematik sharifah@polipd.edu.my 5126
3 Syafarizan binti Nasroddin Ketua Kursus Sains syafarizan@polipd.edu.my 2047
4 Noor Azizah bt Ibrahim Pensyarah azizah@polipd.edu.my 5126
5 Rahimah binti Shahar Pensyarah rahimah_shahar@polipd.edu.my 5126
6 Siti Morni binti Ab. Rahman Pensyarah siti_morni@polipd.edu.my 2047
7 Hoo Mow Heng Pensyarah hoomowheng@polipd.edu.my 2047
8 Arffaazila binti Rahmat Pensyarah arffaazila@polipd.edu.my 2047
9 Nor Shahima binti Othman Pensyarah shahima@polipd.edu.my 2047
10 Nur Hanani binti Othman Pensyarah hanani@polipd.edu.my 2047
11 Norhalidah binti Yunus Pensyarah norhalidah@polipd.edu.my 5126
12 Suhana binti Baharuddin Pensyarah suhana@polipd.edu.my 5126
13 Zahril bin Harun Pensyarah zahril@polipd.edu.my 2047
14 Suhana binti Ramli Pensyarah suhanaramli@polipd.edu.my 2047
15 A. Azman bin Ahmad Pensyarah a.azman@polipd.edu.my 2047
16 Mohamad Niza bin Abdul Gani Pensyarah mniza@polipd.edu.my 2047
17 Junaliza binti Ishak Pensyarah junaliza@polipd.edu.my 2047
18 Munshi bin Hashim Pensyarah munshihashim@polipd.edu.my 2047
19 Fara Nur Asma binti Mohd Basri Pensyarah fara@polipd.edu.my 2047
20 Fadhliana binti Mohamod Pensyarah fadhliana@polipd.edu.my 2047
21 Noorazlina binti Abd Karim Pensyarah noorazlina@polipd.edu.my 2047
22 Azeliana binti Embong Pensyarah azeliana@polipd.edu.my 2047
23 Jamaliah binti Ahmad Pensyarah jamaliah@polipd.edu.my 2047
24 Nur Hafezah binti Md Yasin Pensyarah afisza@polipd.edu.my 5126
25 Hamizulanuar bin Abu Bakar Pensyarah hamizulanuar@polipd.edu.my 2047
26 Jessie Grace Goh Poh Ling Nur Maisarah Abdullah Pensyarah nurmaisarah@polipd.edu.my 2047
27 Siti Normazila binti Abdul Aziz Pensyarah normazila.aziz@polipd.edu.my 2047
28 Azizul Izham bin Abdul Rahim Pensyarah azizul@polipd.edu.my 2047
29 Shamsul bin Mazalan Pensyarah shamsul@polipd.edu.my 2047
30 Ruhana binti Mat Kia Pensyarah ruhana@polipd.edu.my 2047
31 Lee Kim Thor Pensyarah lkimthor@polipd.edu.my 2047
32 Noorhafiz bin Kanafi Pensyarah noorhafiz@polipd.edu.my 2001
33 Noorain binti Ithnin Pensyarah noorrain@polipd.edu.my 2047
34 Mohd Saiful bin Pahrudin Pensyarah msaiful@polipd.edu.my 2047
35 Norhayati binti Abdul Manaf Pensyarah norhayatiam@polipd.edu.my 2047
36 Wan Robiah binti Wan Ismail Pensyarah wanrobiahw@polipd.edu.my 2047
37 Zamzarina binti Daud @ Bukhari Pensyarah zamzarina@polipd.edu.my 2052
38 Hajilah @ Intan binti Ariff Pensyarah hajilah@polipd.edu.my 2047
39 Noor Laila binti Abdul Rani Pensyarah nlaila@polipd.edu.my 2047
40 Mohd Jazlan bin Man Sort Pensyarah jazlan@polipd.edu.my 2047
41 Nurul Hidayah binti Bahri Pembantu Makmal nurulhidayah@polipd.edu.my 2052
42 Sarudin bin Adanan Pembantu Operasi sarudin@polipd.edu.my 2047

 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.