Jabatan Matematik, Sains dan Komputer

Program yang di tawarkan oleh Jabatan Matematik, Sains dan Komputer :
Pra Diploma Sains - IPS
 
 
Ketua Jabatan
Siti Morni Binti Ab. Rahman
Emel: siti_morni
@polipd.edu.my
 
Ketua Kursus Matematik
Zahril bin Harun
Emel: zahril@polipd.edu.my
 
Ketua Kursus Komputer
Norhalidah binti Yunus
Emel: norhalidah@polipd.edu.my

Ketua Kursus Sains
Syafarizan binti Nasroddin
Emel: syafarizan@polipd.edu.my

Pembantu Makmal
Nurul Hidayah Binti Bahri
 
Pembantu Operasi
Nazrul Anuar bin Mohd Kadri
Emel: nazrul@polipd.edu.my
 
Nama Pensyarah Emel
Noor Azizah bt Ibrahim azizah@polipd.edu.my
Rahimah binti Shahar rahimah_shahar@polipd.edu.my
Hoo Mow Heng hoomowheng@polipd.edu.my
A. Azman Bin Ahmad a.azman@polipd.edu.my
Sharifah Noor Anita binti Syed Jaafar sharifah@polipd.edu.my
Mohamad Niza bin Abdul Gani mniza@polipd.edu.my
Junaliza binti Ishak junaliza@polipd.edu.my
Munshi Bin Hashim munshihashim@polipd.edu.my
Fara Nur Asma binti Mohd Basri fara@polipd.edu.my
Fadhliana binti Mohamod fadhliana@polipd.edu.my
Noorazlina binti Abd Karim noorazlina@polipd.edu.my
Azeliana binti Embong azeliana@polipd.edu.my
Jamaliah binti Ahmad jamaliah@polipd.edu.my
Nur Hafezah binti Md Yasin afisza@polipd.edu.my
Muhammad Lutfi Bin Othman lutfi@polipd.edu.my
Noor Azlina Binti Omar noor_azlina@polipd.edu.my
Jessie Grace Goh Poh Ling Nur Maisarah Abdullah nurmaisarah@polipd.edu.my
Azizul Izham bin Abdul Rahim azizul@polipd.edu.my
Shamsul bin Mazalan shamsul@polipd.edu.my
Ruhana binti Mat Kia ruhana@polipd.edu.my
Lee Kim Thor lkimthor@polipd.edu.my
Noorhafiz bin Kanafi noorhafiz@polipd.edu.my
Zamzarina binti Daud @ Bukhari zamzarina@polipd.edu.my
Hajilah @ Intan Binti Ariff hajilah@polipd.edu.my
Mohd Jazlan bin Man Sort jazlan@polipd.edu.my

No Telefon: 06-662 2000 / 2111 / 2047

 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.