Jabatan Pengajian Am

Ketua Jabatan
Abdul Latiff bin Hydros
Emel: alatif@polipd.edu.my
 
Ketua Program Pengajian Islam
Omar bin Abdul Rahman
Emel: omar_ar@polipd.eu.my
 
Ketua Program Bahasa Inggeris
Ting Lee Fah
Emel: tingleefah@polipd.edu.my
 
Nama Pensyarah Emel
Dr Noriah Binti Abdul Malek @ malek noriah@mohe.gov.my
Nooraini binti Hj. Ismail nooraini@polipd.edu.my
Lee Ming Fong mingfong@polipd.edu.my
Gouri A/p Ponnusamy gouri@polipd.edu.my
Ab Rahim bin Ahmad abrahim@polipd.edu.my
Dr Harwati binti Hashim harwati@polipd.edu.my
Sarojini a/p Poobalan sarojini@polipd.edu.my
Suhaimi bin Samad suhaimi@polipd.edu.my
Norzihan binti Husain norzihan@polipd.edu.my
Masniza binti Mansor masniza@polipd.edu.my
Noor Aslinda binti Jalil aslinda@polipd.edu.my
Muhamad Ramle bin Salleh mramle@polipd.edu.my
Zamri bin Ibrahim zamri@polipd.edu.my
Che Kamarudin bin Che Pa chekamarudin@polipd.edu.my
Yeo Li Min yeolimin@polipd.edu.my
Nurulazidah binti Jaafar nurulazidah@polipd.edu.my
Fazlina binti Fadzil fazlinafadzil@polipd.edu.my
Angela Kwon Mei Jun angela_kwon@polipd.edu.my
Teng Yee Ling Susan susan@polipd.edu.my
Normarlina binti Mohamad Lutpi normarlina@polipd.edu.my
Hamdan bin Sulaiman hamdan@polipd.edu.my
Julie Marlina binti Hasan juliemarlina@polipd.edu.my
Jariah binti Abdullah jariah@polipd.edu.my
Mohd Hisham bin Md Said hisham@polipd.edu.my
Nazatulshima binti Mustafar nazatulshima@polipd.edu.my
Norliyana Bau binti Muhamad Affendi Bau norliyana@polipd.edu.my
Sharonjit Kaur a/p Karam Singh sharonjit@polipd.edu.my
Parameswari a/p Shunmugam parameswari@polipd.edu.my
Nurfarizah binti Ishak nurfarizah@polipd.edu.my
Mohamad Faisal bin Jumri faisal@polipd.edu.my
Nurul Balqis binti Ahmad Zakaria nurulbalqis@polipd.edu.my
Noor Alina binti Namami nooralina@polipd.edu.my
Mohd Zulfahmi Bin Ab Salam mohd_zulfahmi@polipd.edu.my
Noor Azua binti Mohd Bahatera @ Mohd Putera noorazua@polipd.edu.my
Tracy Anak William Tandang tracy@polipd.edu.my

No Telefon: 06-662 2000 / 2111 / 2046
 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.