Jabatan Pengajian Am

 
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Wan Mohd Tarmizi bin Wan Othman  Ketua Jabatan tarmizi@polipd.edu.my  
2 Suhaimi bin Samad Ketua Program Pengajian Islam suhaimi@polipd.edu.my  
3 Masniza binti Mansor Ketua Program Bahasa Inggeris masniza@polipd.edu.my  
4 Nooraini binti Hj. Ismail Pensyarah nooraini@polipd.edu.my  
5 Abdul Latiff bin Hydros Pensyarah alatif@polipd.edu.my  
6 Lee Ming Fong Pensyarah mingfong@polipd.edu.my  
7 Gouri a/p Ponnusamy Pensyarah gouri@polipd.edu.my  
8 Ab Rahim bin Ahmad Pensyarah abrahim@polipd.edu.my  
9 Yusni bin Mohamad Yushak Pensyarah yusni@polipd.edu.my  
10 Sarojini a/p Poobalan Pensyarah sarojini@polipd.edu.my  
11 Fuziah binti Mustakim Pensyarah fuziahm@polipd.edu.my  
12 Omar bin Abdul Rahman Pensyarah omar_ar@polipd.edu.my  
13 Yusnizam bin Yahaya Pensyarah yusnizam@polipd.edu.my  
14 Norzihan binti Husain Pensyarah norzihan@polipd.edu.my  
15 Noor Aslinda binti Jalil Pensyarah aslinda@polipd.edu.my  
16 Zamri bin Ibrahim Pensyarah zamri@polipd.edu.my  
17 Che Kamarudin bin Che Pa Pensyarah chekamarudin@polipd.edu.my  
18 Ribhan binti Ibrahim Pensyarah ribhan@polipd.edu.my  
19 Fazlina binti Fadzil Pensyarah fazlinafadzil@polipd.edu.my  
20 Nurulazidah binti Jaafar Pensyarah nurulazidah@polipd.edu.my  
21 Noor Darliza binti Mohamad Zamri Pensyarah darliza@polipd.edu.my  
22 Teng Yee Ling Susan Pensyarah susan@polipd.edu.my  
23 Julie Marlina binti Hasan Pensyarah juliemarlina@polipd.edu.my  
24 Jariah binti Abdullah Pensyarah jariah@polipd.edu.my  
25 Mohd Hisham bin Md Said Pensyarah hisham@polipd.edu.my  
26 Norliyana Bau binti Muhamad Affendi Bau Pensyarah norliyana@polipd.edu.my  
27 Noor Fazreena binti Abdul Wahab Pensyarah fazreena@polipd.edu.my  
28 Sharonjit Kaur a/p Karam Singh Pensyarah sharonjit@polipd.edu.my  
29 Parameswari a/p Shunmugam Pensyarah parameswari@polipd.edu.my  
30 Nurfarizah binti Ishak Pensyarah nurfarizah@polipd.edu.my  
31 Mohamad Faisal bin Jumri Pensyarah faisal@polipd.edu.my  
32 Nurul Balqis binti Ahmad Zakaria Pensyarah nurulbalqis@polipd.edu.my  
33 Noor Alina binti Namami Pensyarah nooralina@polipd.edu.my  
34 Mohd Zulfahmi bin Ab Salam Pensyarah mohd_zulfahmi@polipd.edu.my  
35 Noor Azua binti Mohd Bahatera @ Mohd Putera Pensyarah noorazua@polipd.edu.my  
36 Tracy Anak William Tandang Pensyarah tracy@polipd.edu.my  
37 Mimi Aineen binti Abu Mansor Pensyarah aineen@polipd.edu.my  
38 Diana binti Ahmad Busra Pensyarah diana@polipd.edu.my  
39 Chong Ling Ling Pensyarah lingling@polipd.edu.my  
40 Sarudin bin Adanan Pembantu Operasi sarudin@polipd.edu.my  

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.