Jabatan Perdagangan

Program yang di tawarkan oleh Jabatan Perdagangan :
Diploma Akuantasi - DAT
Diploma Pemasaran - DPR
Diploma Sains Kesetiausahaan - DSK
Pra Diploma Perdagangan - IPP
 
 
Ketua Jabatan
Zuriana binti Mohamed
Emel: zuriana@polipd.edu.my
 
Ketua Program Sains Kesetiausahaan
Nor Suhaila binti Tahir
Emel: norsuhaila@polipd.edu.my
 
Ketua Program Pemasaran
Mohd Salihin bin Jamian
 
Ketua Program Akauntansi
Rahayu binti Hassan
Emel: rahayu@polipd.edu.my
 
Pembantu Operasi
Norliza binti Abd Razak
Emel: norliza@polipd.edu.my
 
Nama Pensyarah Emel
Mohd Zainudin bin Mohd Esin mohdzainudin@polipd.edu.my
Rosniyati binti Abd. Razak rosniyati@polipd.edu.my
Shahariah binti Mohd Salleh shahariah@polipd.edu.my
Zulkifli bin Md Isa zulkifli.isa@polipd.edu.my
Juhana binti Simarani juhana@polipd.edu.my
Norhayati binti Taman yati_taman@polipd.edu.my
Siti Yusnida binti Mohd Yusof siti_yusnida@polipd.edu.my
Noraini binti Kamarudin noraini_k@polipd.edu.my
Zubidah binti Ibrahim zubidah@polipd.edu.my
K.Devaki A/P Kanapathi devaki@polipd.edu.my
Raja Nazima binti Raja Ahmad nazima@polipd.edu.my
Azizul Azrin bin Mahmor azizulazrin@polipd.edu.my
Nor Hashimah binti Ab Hamid nhashimah@polipd.edu.my
Adibah binti Mahrazi adibah@polipd.edu.my
Zuraini binti Abdul Hadi zuraini@polipd.edu.my
Damaisari binti Mohd Nawi damaisari@polipd.edu.my
Hayati binti Sharudin hayati@polipd.edu.my
Amimah binti Talib amimah@polipd.edu.my
Harziah binti Ahmad Hanif harziah@polipd.edu.my
Murugadas a/l Ramdas @ Chelamuthu murugadas@polipd.edu.my
Rohana binti Mat rohanamat@polipd.edu.my
Norhana Aziani Binti Mohd Bostaman         norhana@polipd.edu.my
Ku Ahmisuhati binti Ku Ahmad ahmisuhaiti@polipd.edu.my
Nor Salmawati binti Abdul Karim salma@polipd.edu.my
Mohd Fouzi bin Mustafa fouzi@polipd.edu.my
Hyrida binti Othman hyrida@polipd.edu.my
Nurulhuda binti Aziz nurulhuda@polipd.edu.my
Wan Mashitah binti Yusof wanmashitah@polipd.edu.my
Siti Suhaila binti Jusoh ssuhaila@polipd.edu.my
Noorji binti Mohd Japar noorji@polipd.edu.my
Wan Khazani binti Wan Kamarudin khazani@polipd.edu.my
Nor Afzan binti Ab Ghani afzan@polipd.edu.my
Azizah Binti Mohd Zain azizahmohdzain@polipd.edu.my
Hasrul Nizam bin Mamat hasrulnizam@polipd.edu.my
Zanatul Shima Binti Aminuddin zanatul@polipd.edu.my
Nurulyasmin binti Ju @ Ju Ahmad nurulyasmin@polipd.edu.my
Rohaida Binti Ismail rohaida@polipd.edu.my
Sabariah Binti Johari  
Dayang Dijah binti Awang Weng dayang@polipd.edu.my
Nor Ariefah Hafidza binti Kadir norariefah@polipd.edu.my
Nor Fadzlin Binti Abu Bakar  
Siti Aishah binti Mohd Yaman sitiaishah@polipd.edu.my
Ashri bin Taib ashri@polipd.edu.my
Azwina binti Amin azwina@polipd.edu.my
Borhan bin Gaya borhan@polipd.edu.my
Munirah binti Hj. Abdullah munirah.a@polipd.edu.my
Siti Norzana binti Mustaffa norzana@polipd.edu.my
Azelawati binti Che Husain azelawati.c@polipd.edu.my
Farihah binti Idris farihahidris@polipd.edu.my
Nur Aishah binti Zainal Abidin nuraishah@polipd.edu.my
Noryanti binti Samsudin noryanti@polipd.edu.my
Liza binti Mohd Salleh liza@polipd.edu.my
Siti Nurbaya binti Mat Rofa nurbaya@polipd.edu.my


No Telefon: 06-662 2000 / 2111 / 2045
 

noorfadzlin@polipd.edu.my

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.