Jabatan Perdagangan

Program yang ditawarkan oleh Jabatan Perdagangan:
 
Diploma Akauntansi - DAT
Diploma Pemasaran - DPR
Diploma Sains Kesetiausahaan - DSK
Pra Diploma Perdagangan - IPP
 
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Dr Mohamad Siri bin Muslimin Ketua Jabatan siri@polipd.edu.my 2007
2 Dr Nurulyasmin binti Ju @ Ju Ahmad Ketua Program Akauntansi nurulyasmin@polipd.edu.my  
3 Ahmad Sukhimi bin Mohamad Khidzir  Ketua Program Pemasaran sukhimi@polipd.edu.my  
4 Khairun Nisa' binti Muhammad Aris Ketua Program Sains Kesetiausahaan khairunnisa@polipd.edu.my 8969
5 Rosniyati binti Abd. Razak Pensyarah rosniyati@polipd.edu.my 2045
6 Shahariah binti Mohd Salleh Pensyarah shahariah@polipd.edu.my  
7 Zulkifli bin Md Isa Pensyarah zulkifli.isa@polipd.edu.my  
8 Zarina binti Yusof Pensyarah zarina@polipd.edu.my  
9 Zuriana binti Mohamed Pensyarah zuriana@polipd.edu.my  
10 Juhana binti Simarani Pensyarah juhana@polipd.edu.my  
11 Siti Yusnida binti Mohd Yusof Pensyarah siti_yusnida@polipd.edu.my  
12 Noraini binti Kamarudin Pensyarah noraini_k@polipd.edu.my  
13 Zubidah binti Ibrahim Pensyarah zubidah@polipd.edu.my  
14 K.Devaki A/P Kanapathi Pensyarah devaki@polipd.edu.my  
15 Raja Nazima binti Raja Ahmad Pensyarah nazima@polipd.edu.my  
16 Azizul Azrin bin Mahmor Pensyarah azizulazrin@polipd.edu.my  
17 Nor Hashimah binti Ab Hamid Pensyarah nhashimah@polipd.edu.my  
18 Norazean binti Miswat  Pensyarah norazean@polipd.edu.my  
19 Rahayu binti Hassan Pensyarah rahayu_hassan@polipd.edu.my  
20 Adibah binti Mahrazi Pensyarah adibah@polipd.edu.my  
21 Mohd Salihin bin Jamian Pensyarah msalihin@polipd.edu.my  
22 Noor Suriani binti Nazruddin Pensyarah noorsuriani@polipd.edu.my  
23 Faridah binti Jaafar Pensyarah faridahj@polipd.edu.my  
24 Damaisari binti Mohd Nawi Pensyarah damaisari@polipd.edu.my  
25 Norhana Aziani binti Mohd Bostaman Pensyarah norhana@polipd.edu.my  
26 Dr Murugadas a/l Ramdas @ Chelamuthu Pensyarah murugadas@polipd.edu.my  
27 Zuliana binti Zainal Abidin Pensyarah zuliana@polipd.edu.my  
28 Rafedah binti Husain Pensyarah rafedah@polipd.edu.my  
29 Amimah binti Talib Pensyarah amimah@polipd.edu.my  
30 Hayati binti Sharudin Pensyarah hayati@polipd.edu.my  
31 Rohana binti Mat Pensyarah rohanamat@polipd.edu.my  
32 Mohd Hafizi bin Abdul Latif Pensyarah mohdhafizi@polipd.edu.my  
33 Nurismah binti Ibrahim Pensyarah nurismah@polipd.edu.my  
34 Nor Salmawati binti Abdul Karim Pensyarah salma@polipd.edu.my  
35 Ku Ahmisuhati binti Ku Ahmad Pensyarah ahmisuhaiti@polipd.edu.my  
36 Mohd Fouzi bin Mustafa Pensyarah fouzi@polipd.edu.my  
37 Hyrida binti Othman Pensyarah hyrida@polipd.edu.my  
38 Nurulhuda binti Aziz Pensyarah nurulhuda@polipd.edu.my  
39 Wan Mashitah binti Yusof Pensyarah wanmashitah@polipd.edu.my  
40 Siti Suhaila binti Jusoh Pensyarah ssuhaila@polipd.edu.my  
41 Noorji binti Mohd Japar Pensyarah noorji@polipd.edu.my  
42 Wan Khazani binti Wan Kamarudin Pensyarah khazani@polipd.edu.my  
43 Nor Afzan binti Ab Ghani Pensyarah afzan@polipd.edu.my  
44 Azizah binti Mohd Zain Pensyarah azizahmohdzain@polipd.edu.my  
45 Hasrul Nizam bin Mamat Pensyarah hasrul.n@polipd.edu.my  
46 Nor Ariefah Hafidza binti Kadir Pensyarah norariefah@polipd.edu.my  
47 Norelissa binti Mohd Shahir Pensyarah norelissa@polipd.edu.my  
48 Dayang Dijah binti Awang Weng Pensyarah dayang@polipd.edu.my  
49 Abdol Razak bin Abdul Aziz Pensyarah abrazak@polipd.edu.my  
50 Nor Fadzlin binti Abu Bakar Pensyarah noorfadzlin@polipd.edu.my  
51 Siti Aishah binti Mohd Yaman Pensyarah sitiaishah@polipd.edu.my  
52 Nur Aishah binti Zainal Abidin Pensyarah nuraishah@polipd.edu.my  
53 Ashri bin Taib Pensyarah ashri@polipd.edu.my  
54 Azwina binti Amin Pensyarah azwina@polipd.edu.my  
55 Borhan bin Gaya Pensyarah borhan@polipd.edu.my  
56

Munirah binti Hj. Abdullah

(Ditempatkan sementara di Unit Perpustakaan)

Pensyarah munirah.a@polipd.edu.my  
57 Siti Norzana binti Mustaffa Pensyarah norzana@polipd.edu.my  
58 Azelawati binti Che Husain Pensyarah azelawati.c@polipd.edu.my  
59 Farihah binti Idris Pensyarah farihahidris@polipd.edu.my  
60 Noryanti binti Samsudin Pensyarah noryanti@polipd.edu.my  
61 Nor Suhaila binti Tahir Pensyarah norsuhaila@polipd.edu.my  
62 Fazidah binti Saidan Pensyarah fazidah@polipd.edu.my  
63 Nasriyah binti Adnan Pensyarah nasriyah@polipd.edu.my  
64 Rehan binti Berhanudin Pensyarah rehan@polipd.edu.my  
65 Liza binti Mohd Salleh Pensyarah liza@polipd.edu.my  
66 Siti Nurbaya binti Mat Rofa Pensyarah nurbaya@polipd.edu.my  
67 Mas Nordiana binti Rusli Pensyarah masnordiana@polipd.edu.my  
68 Noor Shuhailie binti M. Mohamed Noor Pensyarah shuhailie@polipd.edu.my  
69 Anita binti Ahmad Pembantu Operasi anita@polipd.edu.my 2045
 
No Telefon: 06-662 2045 / 8969 / 2007

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.