Pejabat Pengarah dan Unit Komunikasi Korporat

 
PEJABAT PENGARAH
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Roslee bin Yahya Pengarah roslee@polipd.edu.my 8316
2 Dr Nor Haniza binti Mohamad Timbalan Pengarah (Akademik) haniza@polipd.edu.my 5289
3 Hj. Mohd Asri bin Sarbun Timbalan Pengarah (Sokongan Akademik) asri_sarbun@polipd.edu.my 2002
4 Juliah binti Aman Setiausaha Pejabat juliah@polipd.edu.my 2003
5 Ahmad Humaizi bin Manap Pembantu Operasi humaizi@polipd.edu.my 2003
 
No Faks: 06-662 2026
 
 
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Rozita binti Ibrahim Pegawai Perhubungan Awam pro@polipd.edu.my 2086
2 Puteri Nur Adilatul Atras binti Megat Hamari Pegawai Khidmat Pelanggan adilatul@polipd.edu.my 2000/2111
3 Noor Aishah binti Ariffin (Cuti tanpa gaji) Pegawai Khidmat Pelanggan nooraishah@polipd.edu.my 2000/2111
 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.