Unit Kewangan

 

  • Mengurus peruntukan, perbelanjaan dan bayaran dalam semua aspek mengikut ketetapan prosedur/peraturan secara sistematik dan menepati masa.
  • Mempastikan semua akaun diselenggara dengan betul dan penyesuaian dibuat mengikut prosedur/peraturan sedia ada serta menepati masa.
  • Menguruskan hal-hal kewangan dan akaun secara teliti, tepat, cekap, berkesan, bersih dan amanah

 

Penolong Akauntan : Norzahirah binti Nordin norzahirah@polipd.edu.my
  : Nurul Husna binti Abd Ghani husna@polipd.edu.my
  : Norlaila binti Nordin nnorlaila@polipd.edu.my
Pembantu Tadbir (Kewangan) : Zalina binti Azan zalina@polipd.edu.my
  : Muaazan Shah bin Abas muaazan@polipd.edu.my
Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi) : Mohd Amin bin Yahya amin@polipd.edu.my
Pembantu Operasi : Suriati binti Ahmad suriati_ahmad@polipd.edu.my
 
 

No Telefon Unit Kewangan : 06-662 2024 / 2041

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.