Unit Kewangan dan Perolehan

UNIT KEWANGAN

  • Mengurus peruntukan, perbelanjaan dan bayaran dalam semua aspek mengikut ketetapan prosedur/peraturan secara sistematik dan menepati masa.
  • Mempastikan semua akaun diselenggara dengan betul dan penyesuaian dibuat mengikut prosedur/peraturan sedia ada serta menepati masa.
  • Menguruskan hal-hal kewangan dan akaun secara teliti, tepat, cekap, berkesan, bersih dan amanah

 

BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Norzahirah binti Nordin Penolong Akauntan/Ketua Unit norzahirah@polipd.edu.my 2024
2 Nurul Husna binti Abd Ghani Penolong Akauntan husna@polipd.edu.my 2041
3 Norlaila binti Nordin Penolong Akauntan nnorlaila@polipd.edu.my 2040
4 Zalina binti Azan Pembantu Tadbir (Kewangan) zalina@polipd.edu.my 2040
5 Muaazan Shah bin Abas Pembantu Tadbir (Kewangan) muaazan@polipd.edu.my 2041
6 Mohd Amin bin Yahya Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi) amin@polipd.edu.my 2040
7 Suriati binti Ahmad Pembantu Operasi suriati_ahmad@polipd.edu.my 2041
 
 
UNIT PEROLEHAN
 
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Nurul Huda binti Mohd Shahrudin Penolong Pegawai Tadbir huda@polipd.edu.my 2018
2 Jamisahanum binti Jamaludin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) jamisahanum@polipd.edu.my 8006
3 Norzila Azreen binti Mohd Nasir Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) norzilaa@polipd.edu.my 8006

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.