Unit Pemandu

  • Memastikan kenderaan jabatan diselenggara dan dijaga dengan baik.
  • Memastikan jadual perjalanan yang telah ditetapkan akan diikuti dan berada pada masa dan tempat yang telah ditentukan

 

Nama Pemandu Emel
Mazli Bin Mohamad Naziri mazli@polipd.edu.my
Paidi Bin Yusoff paidi@polipd.edu.my
Jasidi Bin Amat jasidi@polipd.edu.my
Yusaimi Bin Yusof yusaimi@polipd.edu.my
Jafridin Bin Jina jafridin@polipd.edu.my
Mohd Hanidzam Bin Ibrahim hanidzam@polipd.edu.my
Mahat Bin Hamid mahat@polipd.edu.my
Mohd Sahabuldden Bin Abd Ghani sahabuldden@polipd.edu.my
Mohd Nizamri Bin Jaapar nizamri@polipd.edu.my
Norwanshah Bin Wahab norwanshah@polipd.edu.my
Muhammad Zulkarnain Bin Sazali m_zulkarnain@polipd.edu.my

 

No Telefon Bilik Pemandu : 06-662 2051

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.