Unit Pembangunan Instruksional & Multimedia


Intro UIDM

Pautan: Blogspot UIDM

 

Ketua Unit : Mohd Syafiq bin Radzali mohdsyafiq@polipd.edu.my
Pegawai : Nurzaimawani Binti Hussin nurzaimawani@polipd.edu.my
    Normawar Binti Ali normawar@polipd.edu.my
Juru Audio Visual : Muhammad Syafiq bin Tajuddin msyafiq@polipd.edu.my
Jurufotografi : Mohd Sani Laili bin Maslon sani@polipd.edu.my
Pereka : Azrin bin Mohammad azrin@polipd.edu.my
  : Muhamad Haffizi bin Jamil haffizi@polipd.edu.my

No Telefon : 06-662 2000 / 2053 / 2025 / 8977 

Mohd Syafiq Bin Radzali

 

Nurzaimawani Binti Hussin

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.