Unit Pentadbiran, Perkhidmatan & Kewangan

Selain daripada jabatan akademik yang memainkan peranan penting dalam bidang pendidikan dan unit sokongan akademik yang melancarkan operasi pendidikan, Unit Pentadbiran, Perkhidmatan & Kewangan juga memainkan peranan yang tidak kurang pentingnya terutama dalam membantu Politeknik Port Dickson dalam merealisasikan matlamatnya. Unit ini ditubuhkan untuk membantu pentadbiran Politeknik Port Dickson. Antara peranan yang dimainkan oleh unit ini ialah berkaitan dengan penyimpanan rekod, penggajian, rekod cuti dan juga kebajikan kakitangan. Ia mengandungi portfolio seperti di bawah:

  • Perkhidmatan
  • Kewangan
  • Penyelenggaraan
  • Keselamatan
  • Pemandu
  • Asrama
  • Kebersihan
  • Perpustakaan

 

Pegawai Eksekutif Tertinggi : Ahmad Shukri Bin Endut shukri@polipd.edu.my
Penolong Pegawai Tadbir : Nurul Huda Binti Mohd Shahrudin huda@polipd.edu.my
Pembantu Tadbir (Perkeranian & Operasi) : Halimah Binti Hj Sulaiman halimah_s@polipd.edu.my
  :    
  : Saadi Binti Osman saadi@polipd.edu.my
  : Norhasniza Binti Abdul Rahman norhasniza@polipd.edu.my
  : Nor Hazlina Binti Rosdi hazlina@polipd.edu.my
  : Nor Hazalina Binti Mohamad Jaini norhazalina@polipd.edu.my
  : Siti Nurasikin Binti Mohd Zolkifle sitinurasikin@polipd.edu.my
  : Mohammad Syazwan Bin Azri syazwan@polipd.edu.my
  : Mohd Hazri bin Harun hazri@polipd.edu.my
  : Suraidah Binti Abu Bakar suraidah@polipd.edu.my
  : Jamisahanum Binti Jamaludin jamisahanum@polipd.edu.my
  : Norzila Azreen Binti Mohd Nasir norzilaa@polipd.edu.my
Pembantu Operasi : Ibrahim Bin Daud ibrahim@polipd.edu.my
  : Azarul Bin Haji Ahmad azarul@polipd.edu.my

 

No Telefon : 06-662 2000 / 2021 / 2018 / 2034 / 2035 / 5055

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.