Unit Perkhidmatan, Pentadbiran dan Pemandu

UNIT PERKHIDMATAN

BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Muhamad Fakarudin bin Zohardin Pegawai Eksekutif Tertinggi mfakarudin@polipd.edu.my 2021
2 Halimah binti Hj Sulaiman Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi) halimah_s@polipd.edu.my 2034
3 Nor Hazalina binti Mohamad Jaini Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi) norhazalina@polipd.edu.my 2035
4 Siti Nurasikin binti Mohd Zolkifle Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi) sitinurasikin@polipd.edu.my 5055
5 Mohammad Syazwan bin Azri Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi) syazwan@polipd.edu.my 2035
6 Nurhasrulwima binti Hashim Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi) nurhasrulwima@polipd.edu.my 2035
7 Nor Azly Laily binti Abdul Lazi Pembantu Tadbir (Perkeranian dan Operasi) norazly@polipd.edu.my 2034
8 Syaidatun Nafisa binti Shaari Pembantu Operasi nafisa@polipd.edu.my  

 

 

UNIT PENTADBIRAN

BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Norhasniza binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) norhasniza@polipd.edu.my 5055
2 Nor Anna binti Pudi Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) noranna@polipd.edu.my 5055
3 Hafizul bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) hafizul@polipd.edu.my 5055

 

 

UNIT PEMANDU

  • Memastikan kenderaan jabatan diselenggara dan dijaga dengan baik.
  • Memastikan jadual perjalanan yang telah ditetapkan akan diikuti dan berada pada masa dan tempat yang telah ditentukan
BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Mazli bin Mohamad Naziri Pemandu mazli@polipd.edu.my 2051
2 Jasidi bin Amat Pemandu jasidi@polipd.edu.my 2051
3 Paidi bin Yusoff Pemandu paidi@polipd.edu.my 2051
4 Mohd Nizamri bin Jaapar Pemandu nizamri@polipd.edu.my 2051
5 Yusaimi bin Yusof Pemandu yusaimi@polipd.edu.my 2051
6 Mahat bin Hamid Pemandu mahat@polipd.edu.my 2051
7 Mohd Hanidzam bin Ibrahim Pemandu hanidzam@polipd.edu.my 2051
8 Jafridin bin Jina Pemandu jafridin@polipd.edu.my 2051
9 Mohd Sahabuldden bin Abd Ghani Pemandu sahabuldden@polipd.edu.my 2051
10 Norwanshah bin Wahab Pemandu norwanshah@polipd.edu.my 2051
11 Muhammad Zulkarnain bin Sazali Pemandu m_zulkarnain@polipd.edu.my 2051
12 Muhamad Suhaimi bin Arsad Pemandu suhaimi_arsad@polipd.edu.my 2051

 

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.