Unit Perpustakaan

Objektif Perpustakaan

  • Mengesan, memperolehi, memproses, mengumpul, menyimpan, mengurus menyedia dan menyebarkan sumber yang bersesuaian, berkualiti dan terkini dalam semua program anjuran politeknik
  • Memberi perkhidmatan perpustakaan yang cemerlang bersesuaian dengan perkembangan teknologi maklumat.
  • Mewujudkan persekitaran yang kondusif bagi menarik, memupuk, menanam minat membaca dan membudayakan ilmu di kalangan warga kampus
  • Membantu melahirkan tenaga separa profesional yang kreatif dan berdaya saing serta mempunyai sahsiah diri yang tinggi

VisiMembangunkan koleksi berkualiti serta memberi perkhidmatan dan kemudahan yang efisyen, sistematik dan mesra pelanggan.

Misi - Sebagai pemangkin ke arah proses pembelajaran dan pengajaran serta penyelidikan melalui teknologi terkini bagi melahirkan tenaga kerja separa profesional yang berilmu pengetahuan.

 

Ketua Unit : Marwanul Hakim bin Mohd Hakim marwanul@polipd.edu.my
Penolong Pegawai Perpustakaan : Hasnani bt Hamil hasnani@polipd.edu.my
Pembantu Perpustakaan : Norlilawati bt Mohd Nor norlilawati@polipd.edu.my
  : Izhamimi Shahrizah bt Ismail izhamimi@polipd.edu.my
  : Shaizatulnorazira bt Ismail shaizatulnorazira@polipd.edu.my
  : Rendy bt Gabriel rendy@polipd.edu.my

No Telefon : 06-662 2000 / 2048 / 2023

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.