Unit Teknologi Maklumat

          Unit Teknologi Maklumat diwujudkan di Politeknik Port Dickson bagi menyediakan sebuah platform komunikasi digital dan meningkatkan mutu penggunaan Teknologi Maklumat di kalangan warga Politeknik dan pelajar politeknik. Platform digital ini menyokong dalam perkhidmatan warga politeknik bagi melaksanakan proses kerja dengan cepat. Selain itu, ia juga meningkatkan mutu pengajaran dan komunikasi di antara pensyarah dan pelajar di Politeknik Port Dickson.       

                       Unit ICT Politeknik Port Dickson menyediakan infastruktur ICT yang berteraskan "state of the art technology'', seperti makmal komputer, perkhidmatan internet wireless, Sistem E-Learning, Sistem Pengurusan Pelajar dan sebagainya bagi menampung keperluan warga politeknik dan pelajar politeknik.

 

BIL NAMA KAKITANGAN JAWATAN EMEL

NO. SAMBUNGAN

(06-662 XXXX)

1 Komathi A/P Krishnan Ketua Unit komathi@polipd.edu.my 1585
2 Catherine Foo Wei Li Pegawai Teknologi Maklumat catherine@polipd.edu.my 2081
3 Rokiah binti Mohd Nazir Pegawai Teknologi Maklumat rokiah.mnazir@polipd.edu.my 2081
4 Mohd Fadhlan bin Md Radzi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat fadhlan@polipd.edu.my 2081
5 Azniza binti Mat Nasir Penolong Pegawai Teknologi Maklumat azniza.poli@1govuc.gov.my 2081
6 Norliza binti Den Penolong Pegawai Teknologi Maklumat norliza_den@poli.edu.my 2081
7 Noryasniza binti Mohd Yassin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)/Juruteknik Komputer noryasniza@polipd.edu.my 2081
8 Mohd Noor bin Khalid Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)/Juruteknik Komputer mohdnoor@polipd.edu.my 2022
9 Zulhazmi bin Mohd Yazit Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)/Juruteknik Komputer zulhazmi@polipd.edu.my 2022
10 Shakinah binti Saad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)/Juruteknik Komputer shakinah@polipd.edu.my 2022
11 Mohd Fuad bin Daud Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)/Juruteknik Komputer mohdfuad@polipd.edu.my 2022
  <kosong> Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP)/Juruteknik Komputer    

Pautan Luar

Ikuti Kami

Politeknik Port Dickson

Penjana Utama Modal Insan Inovatif Melalui Pendidikan

Hubungi Kami

Politeknik Port Dickson

Km 14 Jalan Pantai
71050 Si Rusa, Negeri Sembilan

Tel: 06-662 2000 / 2111
Fax: 06-662 2026 / 2027

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.